Wściekły

Autor: Katarzyna Kebernik

‚Wściekły’ to wciągająca. zaskakująco dojrzała (biorąc pod uwagę bardzo młody wiek autorki) opowieść o śmierci. bolesnym dojrzewaniu i samotności – ale nie tylko. Jest to także historia nieszczęśliwej miłości. konfliktu pomiędzy artystą i światem. pogoni za marzeniami i bolesnych zderzeń z siermiężną rzeczywistością. Siedemnastoletni. wychowywany przez ojca Konstanty ma ciągłe kłopoty w szkole. a nagromadzonej agresji daje ujście. bijąc się po meczach i trenując zapasy. Tym. co go wyróżnia. jest fenomenalny słuch muzyczny. W domowym zaciszu. stopniowo tracąc kontakt z rzeczywistością. Kostek cały wolny czas poświęca swej wielkiej obsesji – stworzeniu najdoskonalszej na świecie muzyki. kompozycji idealnej. której nikt nie byłby w stanie uczynić lepszą. Oprócz tego ma jeszcze pewien mroczny sekret – straszne. niezrozumiałe i niezwykle realistyczne sny. które wycieńczają go psychicznie i fizycznie. Wyjątkowo satysfakcjonująca lektura zarówno dla starszego. jak i dla młodego. bardziej wymagającego. czytelnika.

Wydawnictwo: Akurat

Cena: 27.9


Mieszkając z playboyem

Autor: Susan Stephens

Holly Valiant poszukuje tematu do kolejnych felietonów. Jej tymczasowy współlokator. seksowny argentyński sportowiec Ruiz Acosta. mimowolnie podsuwa Holly idealny temat. Któż nie chciałby poznać sekretów o życiu z playboyem? Historia przyciąga tłumy czytelników. lecz Holly coraz trudniej zachować dystans wobec Ruiza…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99english advanced vocabulary and structure practice, mitologia egipska pdf, tomasz hrynacz, erotycznagra pl, ftl poradnik, mikołajek spis treści, space opera, śni, pedagogika czasu wolnego pdf, zaczarowana zagroda centkiewicz, david begg makroekonomia, poradnik dyżuranta chomikuj, lisa see książki, szklany klosz pdf, władca japonii, istj, maruszewski psychologia poznania…