Jak zatrudniać pracowników na umowy terminowe

Autor: Praca zbiorowa

Pracodawca może obecnie zawierać z pracownikami dwa rodzaje umów terminowych: umowę o pracę na okres próbny lub umowę na czas określony. Cechą wyróżniającą umowy terminowe jest odmienny tryb ich rozwiązywania. Publikacja w przystępny sposób omawia zarówno zagadnienia związane z zatrudnianiem pracowników na podstawie tych umów jak i trybem ich rozwiązania. Książka wyjaśnia także specyficzne wymagania. które muszą spełniać umowy terminowe.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 19.9


Leksykon dyplomatyczny

Autor: Julian Sutor

Leksykon dyplomatyczny to rodzaj kompendium wiedzy na temat współczesnej dyplomacji. jej historii. instytucji. funkcjonowania. terminologii. sentencji i zwrotów używanych w dyplomacji. W związku z przynależnością Polski do Unii Europejskiej. należna uwaga została poświęcona jej instytucjom i pojęciom. a także innym organizacjom międzynarodowym. zwłaszcza tym. o charakterze powszechnym i regionalnym. Uwzględnione zostały także skrótowo hasła z zakresu prawa i stosunków międzynarodowych. zwłaszcza prawa dyplomatycznego. konsularnego i traktatowego. z którymi dyplomata spotyka się na co dzień. Leksykon ma służyć wszystkim tym. którzy interesują się dyplomacją zarówno dwustronną. jak i wielostronną oraz polityką zagraniczną i stosunkami międzynarodowymi w ogóle.

28.35: https://woblink.com/ebook/tworczosc-cypriana-norwida-a-teorie-ewolucjonizmu-drugiej-polowy-xix-wieku-krzysztof-cieslik-133405u

Cena:


Bloggerzy. Kreowanie wizerunku

Autor: Barbara Celińska

Ebook „Autentyczny wizerunek. Kreowanie wizerunku osobistego i image’u bloggera” pozwoli Ci zaprezentować lepiej swoją osobę i skuteczniej informować innych bloggerów o tym. co masz im do zaoferowania.

Czy tego chcesz. czy nie. swoimi działaniami. wypowiedziami. prezencją tworzysz własny wizerunek. Bycie naturalnym daje Ci poczucie spokoju i adekwatności. Są jednak sytuacje. w których wyeksponowanie tego. co w Tobie najkorzystniejsze. przyniesie Ci szczególne korzyści i wydaje się wręcz niezbędne. Od tego. jak jesteś postrzegany – Ty i Twoja działalność (Twój blog) – zależeć mogą nawet Twoje przyszłe życie zawodowe oraz dochody. Dlatego też ta publikacja ma za zadanie przeprowadzić Cię przez wstępny proces określania i definiowania image’u osobistego i wizerunku Ciebie jako blogger

25.2: https://woblink.com/ebook/polska-niemcy-unia-europejska-zbigniew-czachor-tomasz-marcinkowski-133380u

Cena: Tomasz Marcinkowski


ISBN

9788380171381: Wydawnictwo

Format

15.75: https://woblink.com/ebook/uwarunkowania-rozwoju-energetyki-w-zakresie-polityki-energetycznej-i-regulacyjnej-grazyna-wojtkowska-lodej-andrzej-graczyk-andrzej-t-szablewski-133397u

Cena: Andrzej Graczyk


NIEznajomi

Autor: Urszula Poznanski

Szaleńcza gra. Erotyczne napięcie. Śmiertelna intryga. Dwoje autorów. Dwie perspektywy. Bestsellerowy duet pisarski w znakomitym thrillerze psychologicznym. Wyobraź sobie: w twoim salonie stoi mężczyzna. Twierdzi. że jest twoim narzeczonym. Nie znasz go. I nic w twoim domu nie świadczy o tym. że mówi prawdę. Paraliżuje cię strach. Masz ochotę chwycić za nóż. Wyobraź sobie: wracasz do domu. a twoja narzeczona cię nie poznaje. Bierze cię za włamywacza. Gorzej. za gwałciciela. Robisz wszystko. by się opamiętała. Ona jednak zażarcie cię atakuje. Uważa. że oszalałeś. Co jest prawdą? Komu uwierzysz? Ponad 100 000 sprzedanych egzemplarzy w Niemczech. Ponad 10 tygodni na liście bestsellerów „Der Spiegel”

Wydawnictwo: Mando

Cena: 39.9misiołek, jan słyk, rosyjskie słówka, anna adamus matuszyńska, transport ładunków niebezpiecznych, stefan niesiołowski książki, dzielnice paryża mapa, audiobook tokarczuk, wielki bazar. złoto brayana, tomasz drewa urolog, slownik frazeologiczny, harry potter i kamień filozoficzny epub, najlepsze miasto świata…