David Copperfield. WYDANIE DWUJĘZYCZNE polsko-angielskie

Autor: Charles Dickens

David Copperfield autorstwa słynnego Charlesa Dickensa to wielowątkowa powieść obyczajowa. opowiadająca losy wrażliwego dziecka. a potem dorastającego młodzieńca. Dickens z typową dla siebie przenikliwością obnaża problemy społeczne XIX-wiecznej Anglii. wprowadza do swojej historii niesamowicie barwnych bohaterów. wzrusza i skłania do refleksji. To z pewnością jedno z najważniejszych dzieł tego angielskiego pisarza. w którym zawarł wiele wątków autobiograficznych. co sam niejednokrotnie podkreślał.

 

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych pub

:

Cena:


ISBN

9788381680431: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/syberyjskie-orzeszki-cedrowe-cudowny-lek-z-tajgi-simonsohn-barbara-140717u

Cena:


Życie na niby

Autor: Kazimierz Wyka

Lata okupacji hitlerowskiej spędziłem prawie bez przerwy w rodzinnym miasteczku Krzeszowicach. podówczas siedzibie generalnego gubernatora Hansa Franka. o „zgermanizowanej“ ad hoc nazwie — Kressendorf. Po polsku znaczy to — Rzeżuchowo. Od rośliny i kwiatu rzeżuchy.

Małe miasteczko. trochę mieszczańskie. trochę proletariackie. trochę jeszcze wiejskie. tuż przy granicy Rzeszy. było wyjątkowo dogodnym miejscem dla tzw. (dzisiaj) wyjazdu w teren. Wszystkie te lata były jednym wielkim wyjazdem w teren — swojego narodu. wojny. i teren historii. Wyjazdem. jakiego przed wojną nie zaznałby nigdy w tym wymiarze ówczesny asystent uniwersytetu. a już na pewno nigdy nie zazna powojenny profesor. Warunki codziennego życia. które zawdzięczało się podówczas Rodzicom — niechaj te słowa będą dla

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99maria terlikowska drzewo do samego nieba pdf, sok do spirytusu czy spirytus do soku, diabeł szkic, oto jest kasia tekst, bussi michel, film nasz dom, gdansk przewodnik, portret szlachcica, dziady cz.2, łobocki wprowadzenie do metodologii badań pedagogicznych pdf, roman schulz, bob bowman, fałszywy pocałunek pdf, makroekonomia notatki, na szczycie tom 4 pdf, english for laboratory diagnosticians…