ISBN

9788379767441: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/kacik-zagubionych-serc-magdalena-trubowicz-31776u

Cena:


Upojenie

Autor: Kristen Proby

Katrina Meyers jest znawczynią win i kobietą na wskroś rzeczową. Nie boi się niczego… poza lataniem samolotem. Jednak pewnego dnia musi wsiąść do tej pułapki. którą jak na złość przez całą podróż wstrząsają turbulencje z piekła rodem. Katrina jak tonący chwyta się brzytwy – w tym przypadku jest nią przystojny pasażer obok.
Ryan MacKenzie nie może przestać myśleć o seksownej nieznajomej z samolotu. Kiedy tak ufnie się do niego przytuliła. obudziło się w nim uczucie. o które sam siebie nie podejrzewał. Jako właściciel świetnie prosperującej firmy winiarskiej Mac uważa. że ma wszystko pod kontrolą i nie spodziewa się niespodzianek od losu. zwłaszcza w sferze uczući. Lecz kiedy odwiedza Pokusę. znów spotyka Katrinę…
Ale oboje są zadeklarowanymi singlami i nie zamierzają tego

:

Cena:


La Dame aux Camélias

Autor: Alexandre Dumas

Il semble que tout le monde connaît cette belle histoire d’amour. dans ce monde de brutes. Marguerite était séduisante. capricieuse et jeune. arborant ses camélias; Armand Duval. un homme avec un statut élevé. il ne devait s’éprendre d’une de demi-mondaines. L’amour entre Armand. le bourgeois. et Marguerite. la courtisane. s’exprime et tire son essence de toutes ces confrontations: le vice et la vertu. la luxure et l’amour. le plaisir et le devoir. la jeunesse et la vieillesse. la vie et la mort. la santé et la maladie. la fortune et la misère. la beauté et la noirceur… Alexandre Dumas fils raconte de la différence entre les milieux sociaux. la manière dont réagissaient les gens du monde. les critiques acides. le rôle de l’argent. la difficulté d’échapper à son milieu social…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788365601810: Wydawnictwo

Format

14.95: https://woblink.com/ebook/cuda-sa-naturalne-niebo-jest-w-nas-malgorzata-chwalek-32093u

Cena:


ISBN

9788381191463: Wydawnictwo

Format

5.9: https://woblink.com/ebook/oswiecim-pamietnik-wieznia-halina-krahelska-31929u

Cena:


ISBN

9788365743633: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/krucjata-dzieci-tullio-avoledo-31881u

Cena:


ISBN

9788301196325: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/usterki-w-pracach-budowlanych-i-wykonczeniowych-jan-czupajllo-31992u

Cena:


Zachowania konsumentów

Autor: Małgorzata Bartosik Purgat

Pierwsza na rynku kompleksowa publikacja na temat wpływu procesów globalizacyjnych na zachowania konsumentów. Jest wynikiem współpracy naukowców i praktyków z wiodących polskich ośrodków naukowych: Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Akademii Leona Koźmińskiego. Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Uniwersytetu Łódzkiego. a także Uniwersytetu Warszawskiego.

Przedmiotem zainteresowań autorów jest konsument. jego decyzje i działanie w warunkach rozwoju nowych technologii. szerokiego dostępu do internetu. kryzysów. a także ekspansji przedsiębiorstw na rynki zagraniczne. Głębokiej analizie poddane zostały najnowsze tendencje w zachowaniach konsumentów pod wpływem zmieniającego się otoczenia oraz zachodz

21.5: https://woblink.com/ebook/kronika-zapowiedzianej-smierci-gabriel-garcia-marquez-carlos-marrodan-casas-31541u

Cena:


Św. Hipolit o greckich misteriach: misteria we Flius. misteria w Eleusis. misteria Rei-Cybeli

Autor: Stanisław Schneider

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Hipolit Rzymski. (170-235) – pisarz wczesnego Kościoła. prezbiter. męczennik. ojciec i święty Kościoła katolickiego oraz prawosławnego; antypapież w latach 217-235. Jako prezbiter kościoła w Rzymie. za pontyfikatu papieża Zefiryna. wyróżniał się wiedzą i elokwencją. To właśnie w tym czasie Orygenes. wtedy młody człowiek. słuchał jego homilii[5]. Był jednym z teologów aktywnie występujących przeciw nauczaniu sabelian[3]. Odmówił zaakceptowania nauczania papieża Zefiryna. a jego następcę. Kaliksta I (217–222). oskarżył o sprzyjanie herezji chrystologicznej monarchian.

16: https://woblink.com/ebook/jasnowidzaca-z-prevorst-justyn-kerner-32307u

Cena:


Remember Me Forever

Autor: Sara Wolf

Minęły trzy miesiące. odkąd Isis Blake nie widziała Jacka Huntera. Chłopak. którego być może/w pewnym sensie/na pewno kochała. zniknął po śmierci swojej przyjaciółki Sophii. pozostawiając pustkę nie do wypełnienia. Isis chce być szczęśliwa. więc wypełnia ją kłamstwami. uśmiecha się dzielnie i rozpoczyna nowe życie na uniwersytecie w Ohio.
Lecz rozpaczliwie tęskni za Jackiem.
Dręczy ją poczucie winy z powodu śmierci Sophii.
I dopada ją przeszłość: na uczelni pojawia się Will Cavanaugh. chłopak. który zna jej mroczną tajemnicę. I perfi dnie to wykorzysta… Chyba że przeszkodzi mu Jack.
Lecz najpierw Jack musi przekonać Isis. że na nią zasługuje. Czy pokona brutalną stronę swojej natury? I czy ochroni dziewczynę. bez której nie potrafi ju

29.8: https://woblink.com/ebook/playing-the-millionaire-sandi-lynn-gabriela-iwasyk-32907u

Cena:działalność gospodarcza książka pdf, żeromski popioły, wujaszek wania pdf, nieodnaleziona remigiusz mróz, diagnoza resocjalizacyjna przykład, arma 2 poradnik, rafał wonicki, głaszcze, religia świata, jałoszyński, władysław traczyk, mirosław maliński, czarna owca książka, fiodor dostojewski zbrodnia i kara, rozwój zawodowy definicja…