Klucze

Autor: Adam Lang

Ile razy można przeżyć koniec świata? Adam ma kilkanaście lat i przeżył go trzykrotnie. Nieoczekiwana wyprowadzka ojca. pewien wypadek… Potem było całkiem znośnie. Mógłby nawet nazywać się farciarzem. ale generalnie życie licealisty proste nie jest. Matka nie odpuszcza. Do kumpli czasami wstyd się przyznać. W szkole nie sposób uciec Domańczykowi (niby fajny historyk. ale uwziął się i już). A Madziarska… chciałby. żeby kiedyś to ona nie miała dla niego czasu albo poszła na imprezę i go nie zabrała. Marzenie ściętej głowy! Ale są też jasne strony życia – Paulina. polonistka…

Klucze to pierwsza tak otwarta powieść o współczesnej młodzieży. pisana z perspektywy nastoletniego chłopca. Dziewczyny! Przekonacie się. co chłopakom w głowach siedzi!

Nawet w najgorszym l

45.9: https://woblink.com/ebook/wszechswiat-i-filozofia-michal-heller-jozef-zycinski-17958u

Cena: Józef Życiński


Gra o wysoką stawkę

Autor: Melanie Milburne

Znana modelka Angelique Marchand ma u stóp cały świat. lecz kocha tylko jedno miejsce na ziemi – zabytkową posiadłość w Szkocji. która należy jej się w spadku po zmarłej matce. Dowiaduje się jednak. że ojciec przegrał ją w pokera. Nowym właścicielem posiadłości zostaje arogancki milioner Remy Caffarelli. Angelique zna go i bardzo nie lubi. lecz nie ma innego wyjścia – musi się z nim spotkać i zawalczyć o odzyskanie domu…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Robaczki z naszej paczki

Autor: Adam Cichy

„Robaczki z naszej paczki” Adama Cichego to zbiór historyjek. które w humorystyczny sposób przybliżą dzieciom tajemniczy świat owadów i zwierząt. spotykanych na łące. w ogrodzie czy w lesie. Dlaczego ślimak jest powolny? Czy lubi plotkować? Czy najbardziej pracowite są mrówki i pszczoły? Czy biedronki mają siedem kropek? A może to piegi? Który owad brzęczy głośniej od komara? I dlaczego ludzie go tak nie lubią? Z pewnością nie jeden raz usłyszałeś takie pytanie z ust dziecka. Fascynujący i różnorodny świat zwierząt interesuje dzieci już od najmłodszych lat – w jego poznaniu pomoże im ta wesoła książeczka. „Robaczki z naszej paczki” w lekki i zabawny sposób przybliżą dzieciom życie komara. pszczoły. motyla. pająka. biedronki czy ślimaka. Dzieki opowiastkom maluchy poznają niewa

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 24książka hrabia monte christo, rosyjski sztylet, reguła 5 sekund, sprawdzian pisemny lalka, diagnostyka silnika spalinowego, jak wyleczyć choroby autoimmunologiczne, english for human resources pdf, wiedźmin wieża jaskółki fonopolis, zrób to kochanie, seria z chyłką kolejność, wyobraźnia w tekstach kultury, fizjologia człowieka pdf, podręczniki pdf za darmo, mass effect andromeda życie na pograniczu, remigiusz mróz kontratyp pdf, biblioteka elektroniczna, fallen część 2, dziady cz 2 opracowanie, podróżownik uniwersalny, nela mała reporterka książki kolejność…