Manifest wolności

Autor: Prokopiuk Jerzy

Publikacja ta jest zbiorem wyjątkowych esejów Jerzego Prokopiuka. Ich treść stanowi swoisty testament życia i dorobku naukowego. który upublicznia i przekazuje do naszej świadomości. Jest podsumowaniem jego dotychczasowego życia i doświadczenia. rozważaniem nad wolnością i zniewoleniem. Wyjaśnia czym jest gnoza. gnostycyzm i neognoza oraz przedstawia własną wizję świata i człowieka. Przez pryzmat wielu filozofów szeroko omawia pojęcie i rozumienie Boga. miłości i człowieczeństwa.

Autorowi udaje się zaskakująco połączyć reinkarnację z chrześcijaństwem i wskazać zagrożenia. jakie mogą wynikać z nieodpowiedniego i pozbawionego zasad moralnych rozwoju naszej cywilizacji. Zadaje także trudne. niekiedy niewygodne pytania z pogranicza nauki i religii oraz udziela na nie niezwykle błyskotliwy

39.3: https://woblink.com/ebook/nauka-kochania-siebie-od-wybaczenia-do-pelnej-samoakceptacji-david-r-hamilton-136178u

Cena:


Leah gubi rytm

Autor: Albertalli Becky

Bestseller „New York Timesa”! Autorka. którą pokochały miliony nastolatków. Sequel zekranizowanego hitu „Simon i inni homo sapiens”. 

 

Leah Burke. perkusistka żeńskiego zespołu Emoji. mistrzyni sarkazmu i najlepsza przyjaciółka Simona przejmuje ster we własnej historii o przyjaźni. pierwszej miłości i ostatnim roku szkoły.

Leah zazwyczaj trafia we właściwe dźwięki. w porównaniu do prawdziwego życia. w którym czasami gubi rytm. Jako jedynaczka i córka młodej. niezbyt zamożnej samotnej matki. zdecydowanie wyróżnia się w kręgu znajomych. Uwielbia rysować. lecz jest zbyt nieśmiała. żeby się tym chwalić. I chociaż jej mama wie. że Leah jest biseksualna. dziewczyna nie zebrała się jeszcze na odwagę. żeby powiedzieć o tym przyjaciołom – nawet swojemu BFF. Simonowi. któr

39.3: https://woblink.com/ebook/zycie-bez-stresu-przywroc-swojemu-cialu-rownowage-by-cieszyc-sie-pelnia-zdrowia-i-szczescia-watts-charlotte-136856u

Cena:


ISBN

9788365846938: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/leki-z-glowa-kiedy-sa-niezbedne-a-kiedy-mozna-pozwolic-cialu-leczyc-sie-samemu-andrew-weil-136710u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/138137/pdf

1: Autor

Autor

:

Cena:dan brown kolejność, cobel.pl, fable zapomniane opowieści mody, maciej gliński, johann faust, enfj zawody, dziady czesc iii, nad niemnem praca, paweł graf, konstytucja stanów zjednoczonych najważniejsze informacje, słownik etymologiczny online, audiobook zbrodni i kary, wieża herling grudziński pdf, kurka wodna witkacy, kobiecość to syf i kropka, microsoft project 2010 krok po kroku, elibra, kryptonim kawki, niezależne wydawnictwo polskie, demony 2, marek groński…