ISBN

9788365780553: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/illa-opowiesc-o-kazimierze-illakowiczownie-anna-pol-joanna-kuciel-frydryszak-32062u

Cena:


Godzina zmierzchu

Autor: Katie Roiphe

Katie Roiphe postanowiła przyjrzeć się ostatnim tygodniom. dniom i godzinom wielkich umysłów. „Wybrałam tych. którzy w sytuacji mierzenia się ze śmiercią są w stanie znaleźć słowa. których nikt inny nie umie i nigdy nie będzie mógł znaleźć”. Interesują ją „nastrojeni na śmierć. ci którzy skupiali się w swojej pracy nad jej esencją”.

Swoich bohaterów obserwuje uważnie. zbiera szczegóły odchodzenia.

Opisuje moskitierę. którą osłonięte było łóżko umierającego Zygmunta Freuda. Czyta notes prywatnego detektywa zatrudnionego przez „Time’a”. by śledził Dylana Thomasa w ostatnich dniach przed jego śmiercią. Przypatruje się pośmiertnej fotografii Susan Sontag. która do końca kwestionowała możliwość śmierci. Opowiada o siedemdziesięciosześcioletnim Johnie Updike’u. który po

21.9: https://woblink.com/ebook/pies-i-ty-jolanta-tochowicz-ertman-32356u

Cena:trylogia czarnego maga pdf, słowiańscy królowie lechii, kroniki jakuba wedrowycza, czarny mag pierwszy rok, jego niebo w ogniu, teoria zła, hashimoto książka pdf, erich von däniken książki, w stronę swanna pdf, izabela poniatowska, gałgankowy skarb, cassandra clare królowa powietrza i ciemności pdf, kubuś puchatek rozdział 1, streszczenie rozdziałów ania z zielonego wzgórza, procedury kpp ksrg, a gdyby tak, victor hugo dzwonnik z notre dame, zagadki logiczne dla dzieci pdf, laura breszka ckm, eckhart tolle potęga teraźniejszości mobi…