Apokryf Juliana

Autor: Bernaś Krzysztof

Koniec września 2014 roku. Warszawa. Trójkąt pomiędzy Pałacem Kultury i Nauki. Rondem Wiatraczna i praskim zoo. Odległa galaktyka miliardy lat temu. zanim w pewnym układzie planetarnym na skraju Drogi Mlecznej utworzyła się Ziemia i powstało na niej życie spokrewnione z tym. które zakończyła i tragicznie rozdzieliła katastrofa z odległej przeszłości.

Na Ziemię przeniknęli już… ONI…

Życie Juliana Żeniewskiego. młodego aspirującego pisarza. niespełnionego koszykarza i studenta warszawskiej uczelni. traci sens. po tym jak rzuca go dziewczyna. Wszystko się zmienia. gdy poznaje egzotyczną i tajemniczą studentkę aktorstwa z dalekiego kraju – Ajin. Choć pochodzą z zupełnie innych światów. łączą ich wspólne traumy i bolesna przeszłość. Przeżywają szalony romans

https://woblink.com/product-publication/download/133345/epub: 1

Cena:


ISBN

9788381292276: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/stan-lee-czlowiek-marvel-bob-batchelor-139833u

Cena:mizerski, anna czyż, snajper na froncie wschodnim pdf, rozyczka po angielsku, ziemia w ogniu, obliczanie dawek leków pielęgniarstwo, słownik bohaterów literackich, antropomotoryka osiński, funkcja redystrybucyjna, patricia briggs dotyk ognia, sekrety i klamstwa, ceny transferowe pdf, masa o kilerach polskiej mafii, praca merytoryczna, rośliny lecznicze zdjęcia, odyseusze tom 3, jack kerouac w drodze pdf, audiobook dywizjon 303, kultura ludowa słowian, ferma blond, sprawdzian z genetyki gimnazjum, powtórzenie do egzaminu gimnazjalnego geografia pdf, angielski rozmówki…