ISBN

9788381190299: Wydawnictwo

Format

2.5: https://woblink.com/ebook/gracz-z-zapiskow-kelnera-lew-tolstoj-28383u

Cena:


ISBN

9788363879761: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/rynek-ksiazki-w-polsce-2016-poligrafia-i-papier-tomasz-graczyk-bernard-jozwiak-28378u

Cena: Bernard Jóźwiak


Logistyka zwrotna produktów niepełnowartościowych w zarządzaniu przedsiębiorstwami produkcyjnymi

Autor: Marta Starostka-Patyk

W obecnych realiach gospodarczych sposób zarządzania przedsiębiorstwami. uwzględniający zagadnienia zrównoważonego rozwoju. procesu globalizacji. zmiany podstaw społecznych i dynamiczny rozwój rynków. ulega ciągłym przeobrażeniom. Stąd też kluczową kwestią jest poszukiwanie. wybieranie i stosowanie najbardziej innowacyjnych narzędzi oraz sposobów umożliwiających dostosowanie zarządzania przedsiębiorstwami do tych warunków.

 

Przedsiębiorstwa produkcyjne. szczególnie podatne i wrażliwe na zmiany w gospodarce. skłoniły się zatem w ostatnich latach ku koncepcji logistyki zwrotnej. której procesy istotnie wspomagają zarządzanie przepływami produktów niepełnowartościo

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 39


The Great Shadow

Autor: Arthur Conan Doyle

Set in an English-Scottish border village during the waning days of the Napoleonic era. this adventure story introduces us to Jock Calder. whose quiet way of life is shattered when a mysterious stranger steps ashore near his home. The stranger changes forever the lives of Jock. his cousin Edie. and his best friend Jim. sending the young men into the jaws of the final battle to defeat The Great Shadow that threatens to devour the whole of Europe. We see the boy grow into a soldier who fights in the Battle of Waterloo. and gives us his interesting insights on it. Drama. mystery. comedy. tragedy. and an enlightened look at the horrors of war and the last battle of Waterloo are contained in this tale.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Niech patrzą i gadają

Autor: Susanna Carr

Erotyczny dziennik. Sydney pisze fikcyjny dziennik erotyczny. zainspirowana postacią lokalnego playboya. przystojnego Matthew Stone’a. Pewnego dnia jej dziennik ginie. a Matthew zaczyna ją uwodzić i spełniać jej fantazje erotyczne!Poradnik uwodzenia. Uzbrojona w poradnik na temat sztuki uwodzenia Isabel wykorzystuje każdą zasugerowaną w książce sztuczkę. by uwieść Seana. Ten nawet się nie spodziewa. że ta skromna dziewczyna potrafi być aż tak niegrzeczna…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99selfizm, christopher vogler, coldwind, zdrowie na własne życzenie, streszczenie rozdziałów ania z zielonego wzgórza, program do czytania ebooków android, intymne wyznania, foucault historia seksualności, zarys współczesnej ortodoncji pdf, kazusy prawne, koncepcje zarządzania, simcity poradnik, julisz slowacki, patologie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, ksin…