ISBN

9788381680295: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/przerwy-w-jedzeniu-muss-claus-140573u

Cena:


Przemyślny Porportuk. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Jack London

Barwne życie Jacka Londona dostarczyło mu mnóstwa inspiracji. W swoich krótkich prozatorskich utworach zawarł wiele wspomnień ze swoich podróży na Północ. Przemyślny Porportuk to jedno z wielu opowiadań. w którym amerykański autor główną postacią uczynił kobietę indiańskiego pochodzenia. London zaciekawia czytelnika drobiazgowymi opisami zwyczajów plemiennych. ale przede wszystkim tworzy wyrazistych. intrygujących bohaterów.

Jack London (John Griffith Chaney) – autor powieści i opowiadań z wątkami autobiograficznymi. London miał niezwykle barwne życie. Samouk. był m.in. poszukiwaczem złota w Klondike. marynarzem. reporterem. gazeciarzem. trampem i kłusownikiem. Jako korespondent wojenny relacjonował konflikt rosyjsk

attr/a/1/_name: attr/a/1/__cdata/0

Cena: _pricezuzia łapicka, marketing usług, filozofia wolności, niesamowita słowiańszczyzna, medaliony interpretacja, samouczek angielskiego, cora reilly złączeni, viva magazyn, rozgrywka j sterling pdf doci, mróz osiedle rzniw, anna legeżyńska, przygody czarnego noska, dominic pdf, ebooki nowości, o augustyn, niezbędnik weselny, hiszpański dla początkujących pdf za darmo, kupiec wenecki pdf, szustek, gra małżeńska online, parapodatek, trening interpersonalny ćwiczenia, harry potter ksiązka, medaliony zofia nałkowska opracowanie, marek jarema…