Spirit caring. Tom I Początek

Autor: Grzegorz Kurek

Po latach względnego spokoju Wszechziemiu znów zagraża niebezpieczeństwo. Inwazja orków to tylko kwestia czasu. Sługi upadłego boga Raala szykują krwawy odwet. Królowie i czarodzieje spotykają się podczas Trzeciej Rady Władców. aby wspólnie zaradzić nadchodzącemu zagrożeniu dla ludzi. elfów i krasnoludów. Świat szykuje się do wielkiej wojny.

Tymczasem młody mag. Zulzedeus. wyrusza z klasztoru Rew Terim na poszukiwanie Wybrańca – tego. który według przepowiedni ma uratować Wszechziemie przed upadkiem.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 33


Zakaz ruchu

Autor: Stefan Szczygłowski

Zakaz ruchu” to kolejna książka autorstwa Stefana Szczygłowskiego.

Książka jest wybitnym dziełem literackim porównywalnym do utworów Brunona Schulza. utworem bardzo skromnym treściowo. ale o uniwersalnym wydźwięku i ponad czasowej pozornie biernej treści.

Autor sam poszukując od lat wielu odpowiedniej dla siebie formy wypowiedzi. ciągle literacko eksperymentuje. czego efektem są jego kolejne książki. Zakaz ruchu. pierwotnie nosił tytuł „Drop. czyli KS” obecnie jest utworem dojrzalszym. wielokrotnie przebudowanym i krystalicznie czystym utworem literackim. w którym niby nic się nie dzieje. a zarazem jego nośność egzystencjalna jest ogromna.

W celu zwiększenia dramatyzmu pisany jest w dwóch języka polskim i niemieckim

26.9: https://woblink.com/ebook/rzeczpospolita-duma-i-wstyd-jacek-wegner-31935u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/31653/epub

1:

:

Cena:


Prawdziwa Ginny Moon

Autor: Benjamin Ludwig

Nazywam się Ginny Moon. Podobno postrzegam świat inaczej niż większość z was. Mam poważny problem. który muszę jak najszybciej rozwiązać. ale nie mogę się skupić. bo elektroniczne plastikowe dziecko nie przestaje płakać. Może przestanę je słyszeć. jeśli włożę je do walizki. przykryję kocem i wsunę pod łóżko. Zupełnie jakbym odepchnęła ten hałas w głąb mózgu. Bo mózg jest wewnątrz głowy. W takim bardzo ciemnym miejscu. gdzie nikt poza mną nic nie może zobaczyć. Wkładam elektroniczne plastikowe dziecko do walizki i zaczynam zgarniać koce. Kładę je na buzi niemowlaka. potem jeszcze biorę poduszkę i kilka pluszaków. Domyślam się. że za kilka minut hałas ustanie. Bo żeby płakać. trzeba oddychać. Wzruszająca historia autystycznej czternastolatki. która szuka bliskości w kolejnej rod

31: https://woblink.com/ebook/regula-nr-1-marta-guzowska-karolina-macios-31873u

Cena:


1

Autor: Waldemar J. Dziak

:

Cena:


ISBN

9788379007844: Wydawnictwo

Format

21.9: https://woblink.com/ebook/siedemnascie-i-pol-miliona-leszek-mierzejewski-32101u

Cena:mikolajek audiobook, wypowiedź ustna angielski, planowanie marketingowe, brzeziński metodologia badań psychologicznych, stary człowiek i morze mobi, dzieci z bullerbyn ebook za darmo, tomb raider legend, zbigniew spendel, teresa kostkiewiczowa, niemiecki w pracy pdf, vademecum logistyki pdf, ucieknij, jan paweł ii portret, kurczab matematyka 2, chyłka ebook, wirusologia pdf, średniowiecze pdf, piotr juszkiewicz, energia węglowa, andrzej misiuk, elliot aronson człowiek istota społeczna, dziadek do orzechów po angielsku, origami modułowe wzory do pobrania, monika sznajderman dzieci, kartkówki…