ISBN

9788301200589: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/polszczyzna-spolegliwa-andrzej-markowski-135849u

Cena:


Kosmiczna pajęczyna. Tajemnicza struktura Wszechświata

Autor: Richard J. Gott

J. Richard Gott był jednym z pierwszych kosmologów. którzy sugerowali. że Wszechświat przypomina strukturą gąbkę. złożoną z gromad galaktyk. połączonych za pomocą galaktycznych włókien – łańcuchów galaktyk o długości miliardów lat świetlnych. Analogicznie. puste obszary są połączone tunelami o niskiej gęstości materii. W swojej książce uczony zdaje relację z odkryć. które doprowadziły nas do zrozumienia. jak wygląda Wszechświat w największej skali.

‚Kosmiczna pajęczyna’ to opowieść o tym. jak nieoczekiwane powiązania mogą prowadzić do nowych pomysłów i o tym. jak symulacje komputerowe w połączeniu z szeroko zakrojonymi teleskopowymi przeglądami nieba zmieniły nasze rozumienie Wszechświata. w którym mieszkamy.

J. Richard Gott jest profesorem astrofizyki w Princeton University i autorem książki ‚Time Travel in Einstein’s Universe: The Physical Possibilities of Travel Through Time’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 36


Wzmocnij jelita

Autor: Marek Zaremba

JELITA TO NASZ DRUGI MÓZG!

ODBUDUJ MIKROFLORĘ JELIT

I ODZYSKAJ RÓWNOWAGĘ EMOCJONALN!

Stosując odpowiednią dietę. oczyścisz jelita. wzmocnisz swoją odporność i ochronisz swój organizm przed alergiami. cukrzycą. otyłością i chorobami autoimmunologicznymi. Jednak to nie wszystko. Wzmacniając jelita. zwiększysz produkcję hormonów szczęścia. pokonasz przygnębienie i mgłę mózgową. poprawisz koncentrację umysłową i wspomożesz leczenie depresji.

Czy zdarza Ci się zajadać stres?

Czy słodyczami poprawiasz sobie nastrój?

Jeśli tak. ta książka jest dla ciebie!

Autor Jaglanego detoksu oraz Zatrzymaj Hashimoto na podstawie własnego doświadczenia i wieloletniej praktyki przystępnie podpowiada. jak żyć. aby odzyskać sens i radość życia!

Dowiesz się. jak wzmocnić s

49.4: https://woblink.com/ebook/potega-pozytywnego-myslenia-przeslania-na-kazdy-dzien-fox-emmet-136139u

Cena:nora roberts książki pdf, remigiusz mróz wyrok chomikuj, pokój motyli pdf, pyta.pl, e-booki, ojciec jacek salij, wielka ksiega nalewek, kiedy pozwolić kiedy zabronić pdf, strefy klimatyczne test klasa 6, paris b.a., ślepnąć od świateł pobierz, biedni ludzie dostojewski, logistyczna obsługa klienta literatura, lewica kraków, winicjusz natoniewski, brud piotr c, poradnik horizon zero dawn, sponsor tom 1 pdf, ps wciaz cie kocham jenny han chomikuj, poradnik tokarza, czerwone buciki…