https://woblink.com/product-publication/download/31172/epub

1:

:

Cena:


Włoski skarb

Autor: Kim Lawrence

Włoski biznesmen Roman Petrelli. choć przystojny i bogaty. wie. że nie można mieć wszystkiego. Trudne dzieciństwo. walka z chorobą. odejście narzeczonej – to jego życie. Ale zmieni się. gdy ponownie spotka Izzy Carter. kobietę. z którą dwa lata temu spędził wyjątkową noc. A Izzy ma śliczną córeczkę. bardzo podobną do Romana…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Romans na statku

Autor: Cathy Williams

Właściciel sieci hoteli i restauracji Daniel De Angelis wyrusza w rejs na wyspy greckie statkiem. który zamierza kupić. Nie ujawnia. kim jest. chce się bowiem przyjrzeć personelowi i zrozumieć. dlaczego rejsy przynoszą straty. Jednak zamiast słabości konkurencji odkrywa własną – jest nią Delilah Scott. nauczycielka malarstwa…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Księżyc nad Rzymem

Autor: Magdalena Giedrojć

Skąpana w rzymskim słońcu opowieść o tym. jak rodzi się radość i przyjaźń. a może nawet i miłość. 

Trzydziestokilkuletnia Laura Pszczółka przyjechała do Rzymu na stypendium. realizując marzenie o studiowaniu historii sztuki w ojczyźnie wszelkiego piękna. Jej przewodnikiem po pełnym tajemnic i niespodzianek Wiecznym Mieście został Andrea. przystojny erudyta o smutnym spojrzeniu. Razem odkryją urok długich rozmów. nie tylko o sztuce. najlepiej nad kieliszkiem przedniego wina. Przeżyją niejeden zachwyt. zagubią się w zaułkach tak pięknych. że trudno z nich wrócić do prawdziwego świata. W upalnym powietrzu wisi uczucie… 
Czy mroczna przeszłość Andrei i smutne doświadczenia Laury pozwolą im raz jeszcze stworzyć bliską relację z drugą osobą? Czy Rzym pomoże im odnaleźć drogę do siebie?

Magdalena Giedrojć po raz pierwszy z Italią zetknęła się 25 lat temu. pisząc pracę magisterską o XIX-wiecznych wspomnieniach z podróży do Włoch. Kilka lat później odwiedziła ten kraj i od tamtej pory jest w nieustannej podróży w stronę włoskiego słońca. Jeśli nie siedzi akurat w samolocie. to na pewno czyta książkę o jakimś włoskim mistrzu lub gotuje spaghetti. We włoskim alfabecie najbardziej ukochała literę c – jak cappuccino. cornetto. caponata. cicerone. Caravaggio…

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28


Słowianie Zachodni: dzieje. obyczaje. wierzenia. tom czwarty. część druga: Dzieje Słowiańszczyzny Północno-Zachodniej aż do wynarodowienia Słowian zaodrzańskich. Wynarodowienie Słowian. Słowianie na wschód od Łaby i Solawy. Byt i upadek Słowian

Autor: Wilhelm Bogusławski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

Tom czwarty. część druga dzieła „Słowianie Zachodni” omawia następujące tematy: Wynarodowienie Słowian. Słowianie na zachód od Łaby i Soławy. Byt i upadek Słowian. Na ziemiach ujarzmionych przed Karolem W.: 1. Germania i Turyngia według pojęć VI-VIII w. Terytoria. podziały i granice Turyngii za czasów Merowingów. Objaśnienie nazwy jej. Serby w Turyngii. 2. Mieszkańcy Turyngii i Saksonii Wschodniej pod względem narodowości w

4: https://woblink.com/ebook/wilkolaki-i-wilkolactwo-franciszek-rawita-gawronski-31620u

Cena:


Polityka zagraniczna Francji po zimnej wojnie.

Autor: Stanisław Parzymies

„Polityka zagraniczna Francji po zimnej wojnie. 25 lat w służbie wielobiegu¬nowości” to książka będąca rezultatem wieloletnich badań autora. który w czternastu rozdziałach poddał analizie cele i kierunki polityki zagranicznej Francji oraz metody i narzędzia jej realizacji w latach 1990–2015. Ćwierć wieku to wystarczająco długi okres. aby ocenić zmiany i trwałe tendencje w polityce zagranicznej każdego państwa. Dotyczy to również Francji. zwłaszcza że w przypadku tego kraju upadek systemu dwubiegunowego miał znaczący wpływ na zmiany w jego polityce zagranicznej. (…) Przyszło wówczas Francji zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. do których należało nie tylko określenie na nowo stosunku do Stanów Zjednoczonych. ale również do Rosji. a także do Niemiec. zajęcie stanowis

27.9: https://woblink.com/ebook/furia-michal-larek-31142u

Cena:zbiór zadań z rachunkowości z rozwiązaniami pdf, zasady ortograficzne dla dzieci pdf, duchowni o duchownych książka, felix net i nika online, marek gruszczyński, jak stosować mms, 13 księga pana tadeusza o królewnie, rzeka fly, darin olien, marcina matczak, zadanie pl historia, osobowość inspektor, fantomowe cialo krola…