Duchy wokół nas

Autor: Michael H. Brown

Michael Brown na kartach kolejnej publikacji DUCHY WOKÓŁ NAS skłania Czytelników do refleksji na temat budzący jednocześnie strach i… ciekawość. Autor książki prowokuje pytaniami: Czy pamiętamy o takich chwilach w naszym życiu. w których dał o sobie znać otaczający nas niewidzialny świat? Czy nie zdarzyły się momenty. gdy otarliśmy się o coś. co pozostawało niewidoczne dla oka. a czuliśmy tego obecność?  Może to były anioły? A może złe duchy? Albo dusze zmarłych? Owa niedostrzegalna rzeczywistość jest niewiarygodnie bogata i wymyka się naszym ziemskim kategoriom myślenia. Jednak fakt ten nie umniejsza realności tego wymiaru – wręcz przeciwnie. cechuje go jeszcze większa autentyczność. gdyż zanurzony jest w wieczności. Autor nie kwestionuje faktu. iż duchy towarzyszą  nam w życiu. a ich wpływ na każdego z nas i nasze otoczenie sięga daleko poza granice wytyczone przez powszechnie przyjęte opinie. Na tę publikację złożył się materiał zaczerpnięty z wielu książek. prywatnych rozmów. wywiadów. osobistych przeżyć. źródeł internetowych oraz korespondencji elektronicznej. Proponowana książka jest owocem jego wieloletniej pracy. polegającej na zbieraniu materiałów o niewytłumaczalnych zjawiskach i spotkaniach z istotami duchowymi. Wielokrotnie przytacza historie konkretnych osób. których spotkania z duchami zmarłych przypominają prawdę wiary o świętych obcowaniu. o potrzebie modlitwy za zmarłych. W książce Browna przewija się temat miłości. pokory i radości. życia wiecznego. Stanowi przestrogę przestrzega przed nadmiernym przywiązaniem do czegokolwiek i kieruje nasz wzrok ku niebu i wiecznej miłości Boga.

Wydawnictwo: Wydawnictwo M

Cena: 17.9


Demonolog

Autor: Andrew Pyper

Prastara siła znalazła przejście do naszego świata. Towarzyszy wszędzie Davidowi Ullmanowi i jego córce Tess. Wyczuwalna. Nienazwana. Która pewnego dnia przybiera realną formę.

David Ullman jest światowym autorytetem w dziedzinach mitologii i wierzeń religijnych. To dlatego tajemnicza chuda kobieta wybrała właśnie jego. Pewnego dnia odwiedza go w gabinecie na Uniwersytecie Columbia i składa propozycję nie do odrzucenia. Profesor ma zbadać pewne zjawisko w Wenecji. Dowód szaleństwa czy opętania? Przytłoczony rozwodem decyduje się wyjechać. Razem z Tess.

David wraca do domu sam. Prawie wszystko wskazuje na to. że jego córka nie żyje. Prawie. Czy jest szansa. żeby ją odzyskać? Żeby się tego dowiedzieć. musi dotrzeć do… Nienazwanego. I uwierzyć. że demon istnieje. W tej mrocznej wyprawie świa

27: https://woblink.com/ebook/tajemnice-prowincji-joanna-jurgala-jureczka-11127u

Cena:


Bajeczki do poduszeczki

Autor: Halina Mrozińska

Halina Mrozińska urodziła się 19 czerwca 1932 roku w rodzinie znanego poznańskiego grafika i nauczycielki tańca towarzyskiego. Ukończyła szkołę plastyczną w Poznaniu i tu. oddając się artystycznym pasjom. spędziła prawie całe swoje życie. Będąc już na emeryturze przeniosła się do domku letniskowego. W ukochanym Imielnie. pomimo ciężkiej choroby. nadal malowała i pisałą. Na dwóch kolejnych wystawach prezentowała swoje prace malarskie i twórczość dla dzieci i dorosłych. udowadniając w ten sposób. że nigdy nie należy rezygnować ze swoich pasji.  Wielkim marzeniem Pani Haliny było. aby jej wiersze i bajki trafiły do rąk najmłodszych dzieci. Z wielką więc przyjemnością przekazujemy niewielką część  jej twórczości. Każdy wiersz zawiera morał. co czyni je atrakcyjnymi i wyjątkowymi. 

Wydawnictwo: Witanet

Cena: 14.76


Zjedz konkurencję. Jak maksymalizować zyski i pisać skuteczne teksty sprzedażowe

Autor: Paweł Kowalski

Jesteś profesjonalistą sprzedającym na Allegro? Oferujesz swój produkt lub usługę za pośrednictwem strony internetowej? Wysyłasz oferty sprzedażowe do swoich klientów? Chcesz poprawić jakość Twoich listów sprzedażowych? Zależy Ci na tym. aby Twoje teksty naprawdę sprzedawały? Jeśli tak to trafiłeś pod dobry adres.Zajmuję się copywritingiem (pisaniem tekstów sprzedażowych) od ładnych paru lat.  Przyglądając się rynkowi. postanowiłem stworzyć produkt. który będzie w zasięgu ręki niemal każdego. Postanowiłem zrobić coś. co da wiedzę i kompetencję ludziom takim. jak TY. Skoro jesteś tutaj i czytasz ten list sprzedażowy. to znaczy. że choć trochę Cię zainteresowałem. Dlatego pozwól. że powiem Ci dokładnie cz

1:

Cena:


ISBN

97883: Grzegorz Rogóż

Zaczynasz biegać i chciałbyś bezpiecznie trenować? Jesteś już doświadczonym biegaczem i chciałbyś osiągać coraz lepsze rezultaty? Z tym poradnikiem rozwiejesz swoje wątpliwości i pogłębisz wiedzę dotyczącą biegania.

Dowiesz się. jak planować treningi. ułożyć właściwą dla swoich potrzeb dietę i wybrać odpowiednią technikę biegania. Poznasz sposoby na urozmaicenie treningu. radzenie sobie na różnych nawierzchniach i w trudnych warunkach atmosferycznych. Nauczysz się mądrze wykorzystywać możliwości swojego organizmu i nie dopuszczać do przetrenowania. Dowiesz się. jak unikać kontuzji i błędów wynikających z niewiedzy albo zaniedbań tak. aby sport przynosił ci przede

:

Cena:


ISBN

9788379001668: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblin

Cena: 9.9konflikty na świecie, anthony william boski lekarz, wyspa diabła, pilch metody badań pedagogicznych pdf, powiem wam jak zginął, świat starożytny, bandażowanie chrząszczewska pdf, teraz egzamin ósmoklasisty. język polski, karol modzelewski książki, seung sahn, bitwy które zmieniły bieg historii, spellforce 2 shadow wars, nikita pietrow, anna izabela brzezińska, diagnostyka pedagogiczna, halina robótka, jak wgrać ebook na kindle, nietzsche wola mocy…