Do moich ewentualnych czytelników

Autor: Agnieszka Haska

‚[…] Na podwórzu ustawiona była już spora grupa ludzi. złożona z tych. którzy opuścili byli swoje mieszkania lub kryjówki przed nami. Ustawiono nas w długi szereg i „gęsiego” przeprowadzono przez wszystkie podwórza i bramy na ulicę. W pierwszym podwórzu musieliśmy przejść przez szpaler skierowanych ku nam luf karabinowych. Mimo groźnej uwagi nie mogłem nie zwrócić uwagi na krwią splamione ciemne mundury. zakasane rękawy. osmolone twarze i dziki wyraz oczu naszych oprawców. (…) Tymczasem wyprowadzono nas na ulicę i ustawiono twarzami do muru i rękoma podniesionymi do góry. (…) Coraz to słychać było jęki kopniętych butami żołdaków czy też uderzonych kolbami karabinów. W tym nastroju stało się dla nas rzeczą pewną. że zastrzelą nas pod murem i żona mo

https://woblink.com/ebook/sny-chociaz-mamy-wspaniale-okupacyjne-dzienniki-zydow-z-okolic-minska-mazowieckiego-adam-kamienny-brandla-siekierka-barbara-engelking-chajcia-goldsztejn-eli-goldsztejn-125415u: https://woblink.com/product-publication/download/125415/epub

Cena: Autor


https://woblink.com/product-publication/download/126044/epub

1:

:

Cena:


Lilli. Zjednoczeni władcy

Autor: M. R. Marco

„Zjednoczeni władcy” to trzecia i ostatnia część trylogii „Lilli”. Po przebyciu niezwykłej podróży główna bohaterka dociera do gór Birralad. Wraz ze swymi przyjaciółmi oraz władcami Tyrastaren w ostatecznej wojnie stanie naprzeciw legionom nieumarłych. Czy wystarczy jej mocy i sił. by pokonać samego Pana Śmierci? Czy może wesprze ją ktoś. kto czekał w ukryciu przez wiele wieków. by odrodzić się i ukazać całemu Tyrastaren?

Marek Rogowicz – od najmłodszych lat żyje między rzeczywistością a fantazją. W wieku dziewięciu lat pierwszy raz zagrał w gry komputerowe. w których się zakochał i dzięki nim rozwijał swą wyobraźnię. Wielbiciel książek fantasy. Od 2004 roku mieszka w Irlandii. Pracował w branżach. w których monotonia puka do drzwi.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99kolorowanki ortograficzne do wydruku, harry potter pdf, metrologia wielkości geometrycznych, doktor dolittle i jego zwierzęta ebook, wszystkie.jasne miejsca, czekając, bronisław urban, trudne wybory, ksiazka kucharska pdf, adam nita, kryminalistyka podręcznik, koontz oczy ciemności, wiktor noczkin, powtórka do egzaminu gimnazjalnego fizyka, heretycy diuny, darmowe e booki do pobrania, głupia kobieta, przekręt paulina świst, tajemnicza postać, iwona sierocka, budynki biurowe, anna wacławik orpik, metodologia badań książki pdf, bezświt, viktor frankl człowiek w poszukiwaniu sensu pdf, negocjacje książka, architektura uczuć pdf doci, demoralizacja nieletniego…