O kobietach

Autor: Mander

Generalnie rzecz ujmując. tomik poświęcony jest płci pięknej. Przeważająca większość utworów oparta jest na znanych powszechnie i często powtarzanych stereotypach. Nie jest jednak wykluczone. że jakaś odkrywcza myśl. też gdzieś się przypadkiem trafi.

Oczywiście jest to satyra. a zatem nieco wykrzywiony obraz i co ważne. mamy tu do czynienia z obrazem widzianym męskim okiem.

Co do samej formy. to znajdziemy w tym zbiorku wyłącznie wiersz klasyczny. czyli taki. który posiada rym i rytm.

Cały tomik jest po prostu żartem (przynajmniej taki był zamysł autora). zatem nie pozostaje mi nic innego. jak tylko życzyć szanownemu czytelnikowi. szerokiego uśmiechu na ustach podczas lektury. co niniejszym czynię.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Mutation. or evolution

Autor: Jack Burlay

Has anyone wondered how our world would look if the animals were intelligent. and what more could they say? Is what we do with our environment as a human. is correct? The collection of short stories contained in the book is not a response to these questions. I just wanted to signal to the readers that we are responsible for our world and other creatures. For my own needs. I defined these stories as a trend of ecological fantasy. A bit for a joke with a little contrariness. I have presented several versions of my SF world. the world of intelligent animals.

But what will happened. if you had to communicate with them …

Wydawnictwo: rozpisani.pl

Cena: 17


ISBN

9788323392309: Wydawnictwo

Format

42: https://woblink.com/ebook/wybrane-polityki-publiczne-unii-europejskiej-jan-wiktor-tkaczynski-swistak-marek-129983u

Cena: Świstak Marek


1

:

:

Cena:


ISBN

9788379952007: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/drzewo-wspomnien-magdalena-lewandowska-malgorzata-lewandowska-133642u

Cena: Małgorzata Lewandowska


Grundwortschatz Recht. Niemiecki dla prawników

Autor: Małgorzata Grabowska

Język niemiecki

Poziom C1

Podręcznik jest przeznaczony dla osób. które osiągnęły już określony stopień znajomości języka niemieckiego. jednakże dla potrzeb własnych lub zawodowych chcą uzupełnić swoją naukę o dodatkowe materiały do ćwiczeń zarówno gramatycznych. jak i leksykalnych. Książka pomoże w pogłębieniu znajomości niemieckiego o dodatkowe słownictwo prawnicze oraz wyrażenia idiomatyczne. Ponadto podręcznik oferuje przykłady korespondencji oraz stanowi impuls do pracy własnej nad językiem niemieckim oraz fachowym słownictwem prawniczym.

***

Małgorzata Grabowska – germanistka i lingwistka. długoletni kierownik Zespołu Lektorów Języka Niemieckiego w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Wyk

:

Cena:szymonowic sielanki, na skraju strefy tom 3, a co jeśli, włoski ćwiczenia pdf, charles wright mills, isfp osobowość, nauka koreańskiego pdf, serce z cierni, hashimoto dieta książka, o obrotach, keith richards biografia, e booka, małgorzata niemiec, roman milewski podstawy ekonomii pdf, lektura czarna owieczka pdf, pancerne serce jo nesbo, niepełnosprawni artyści, zwiadowcy 2 pdf, shantaram epub, wojny stefana batorego, zdradziecka królowa pdf, siuda angielski pdf, tischner książki, życie bez ciebie, nocny patrol…