PDOP 2017

Autor: Praca Zbiorowa

Publikacja zawiera:

  • ujednolicony tekst ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (stan prawny 5 lutego 2017 r.).
  • wyciąg z ustaw zmieniających ustawę o podatku dochodowym od osób prawnych przedstawiające tzw. przepisy przejściowe.
  • wykaz aktów prawnych dotyczących podatku dochodowego od osób prawnych.

Obowiązujące od 1 stycznia 2017 r. zmiany w przepisach zostały w tekście wyróżnione pogrubioną czcionką. dzięki czemu łatwo je odnaleźć w tekście ustawy.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 24.9


City 2. Antologia polskich opowiadań grozy

Autor: Praca Zbiorowa

Kto ma za sobą lekturę pierwszej antologii z serii CITY. ten wie. że firmuje ona teksty naprawdę brutalne. często surrealistyczne. niestroniące od czarnego humoru i wolne od ckliwych happy endów. Tak jest i tym razem. Ale City 2 nie jest kopią poprzedniego tomu. To zupełnie nowy twór. choć również wyhodowany w najmroczniejszych zaułkach miejskiego molocha. W takich. w których pleni się szaleństwo. przemoc oraz przepełniony dewiacją seks. W takich. które zamieszkują nieuchwytne bestie. mordercy i psychopaci – choćby kanibal polujący na celebrytów. Czytelnik zbioru natknie się także na budynek-zombie oraz na przerażające Dzieci Nowej Ery zamieszkujące świat zdegradowany wskutek radioaktywnego promieniowania. Autorzy opowiadań ze zbioru City 2 nie tylko mnożą makabryczne

79: https://woblink.com/ebook/medyczne-skutki-terroryzmu-przemyslaw-gula-30346u

Cena:


Najsłynniejsi prorocy i jasnowidze świata

Autor: Francine Hornberger

• Nostradamus: XVI-wieczny lekarz. który przewidział potęgę i upadek Trzeciej Rzeszy i atak terrorystyczny na World Trade Center.
• Edgar Cayce: przepowiedział obie wojny światowe i… wynurzenie się z oceanu Atlantydy.
• Leslie Flint: komunikowała się z duchami Rudolpha Valentino. królowej Wiktorii. Winstona Churchilla i Mahatmy Gandhiego.
• Stefan Ossowiecki: najsłynniejszy polski jasnowidz. który przewidział wybuch powstania warszawskiego i samobójstwo Hitlera.
• Jeane Dixon: przepowiedziała zabójstwa Johna i Roberta Kennedych.
• Dorothy Allison: parapsychiczna detektyw.

Wróżbici. wizjonerzy. wyrocznie. media. telepaci. Niektórzy wypowiadali spełniające się przepowiednie. inni wykorzystywali swoje zdolności. żeby m

34.8: https://woblink.com/ebook/milczenie-czasu-ragnar-jonasson-pawel-kwasniewski-30069u

Cena:


:

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 19.9english for medicine pdf, psychologia społeczna książki, pilipiuk księżniczka, marcin pawełczyk, dziewczynka z parku audiobook, andriejew, niebo w ogniu, język niemiecki ćwiczenia online dla początkujących, leki w ratownictwie medycznym 2017 pdf, kolejne 365 dni ebook, e.e. olga tokarczuk, corka krola moczarow, matematyka finansowa zadania z rozwiązaniami pdf, jak napisac wyjasnienie, magnus chase i bogowie asgardu pdf, tajemnicze zgony, krasowicz kupis, audiobook czarna owieczka, druga twarz tlenu pdf, super ebooki…