Ziarenko prawdy

Autor: Ewelina Mazurek

Eli jest wrażliwym i radosnym chłopcem. jednak gdy na skutek usilnych próśb dostaje cybertrop. czyli okulary będące bramą do wirtualnego świata. zupełnie się zmienia. Staje się agresywny. leniwy. całe dnie spędza na graniu. zabijaniu potworów i zdobywaniu kolejnych umiejętności oraz odznaczeń w wirtualnej rzeczywistości. Prawdziwy świat. ludzie i dotychczasowe życie stają się dla niego nudni. Zaniepokojona mama szuka sposobów. by oderwać chłopca od gry. lecz na próżno. Aż za radą pewnego mądrego staruszka sięga po ostateczny argument – niszczy okulary syna. Eli nie może już grać. na nowo musi nauczyć się funkcjonować w prawdziwym świecie i może uda mu się zrozumieć. że jest w nim tak wiele ważniejszych spraw od technologii i jej dominacji nad światem…

Utw

19: https://woblink.com/ebook/swiat-wedlug-amelki-magdalena-niedzwiedz-30099u

Cena:


Replika

Autor: Lauren Oliver

DWIE DZIEWCZYNY

DWIE HISTORIE

JEDNA ZAPIERAJĄCA DECH W PIERSIACH POWIEŚĆ

GEMMA ma kompleksy. Od zawsze była chorowita i dużo czasu spędzała w szpitalach – nosi po tym pamiątkę w postaci blizny w okolicy serca. W szkole koleżanki jej dokuczają. chłopaki z klasy nie interesują się nią i nie ma przyjaciół.

Rodzice. chcąc wynagrodzić córce trudne dzieciństwo. trzymają ją pod kloszem. ale to nie wpływa dobrze na Gemmę. Gdy pojawia się okazja wyjazdu na wycieczkę na Florydę. dziewczyna postanawia wyrwać się ze swojej miejscowości i na chwilę zapomnieć o troskach. Niestety w ostatniej chwili rodzice zakazują jej wyjazdu. Gemma podsłuchuje ich rozmowę i dowiaduje się. że ma to związek z tajemniczą kliniką. znajdującą się na wyspie niedaleko miejsca. gdzie mi

Wydawnictwo: Silva Rerum

Cena: 21


ISBN

9788394785208: Wydawnictwo

Format

56: https://woblink.com/ebook/ewolucja-ustroju-gminy-w-polsce-w-latach-1990-2015-andrzej-sek-30360u

Cena:


Uzależnieni

Autor: Sandra Hyatt

„Kocha ją jak wariat. czy tego chce. czy nie. Gdy już nazwał swoje uczucia. wszystko stało się oczywiste. Miłość przepełniała każdy jego oddech. każde uderzenie serca. Dzisiaj Gillian powiedziała. że go kocha. a on odwrócił się i uciekł. Teraz musi ją przekonać. że z nią zostanie. Na zawsze…”

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99ryzyko elle kennedy pdf, syberia ii, angry birds 2 poradnik, slepnac od swiatel mobi chomikuj, czasowniki frazowe angielski pdf, biesy dostojewski, historia żółtej ciżemki autor, michał ostrowicki, galopem po szczęście, ebook genetycy pdf chomikuj, grzegorz szymanik, szaman diablo 3 build, www wagina, liz fielding, łowca snów stephen king, marketing 3.0 kotler, gramatyka angielska ćwiczenia pdf, jeśli zimową nocą podróżny…