Sztuka wychowania czyli jak pomóc dziecku i zadbać o siebie

Autor: Agnieszka Wróbel

To znakomity poradnik Agnieszki Wróbel. psychoterapeutki. autorki m.in. bestsellera „Asertywność na co dzień…”. Książka przyjaznym i zrozumiałym językiem podpowiada jak wychować odważne i twórcze dziecko. które wyrośnie na asertywnego. szanującego siebie i innych dorosłego.

„Sztuka wychowania. czyli jak pomóc dziecku i zadbać o siebie” to poradnik dla rodziców i wychowawców. który zainspiruje cię do wypracowania własnej postawy w relacji z dzieckiem. Książka podzielona jest na 3 części. W części 1 dowiesz się jakie są prawdziwe potrzeby dziecka. Część 2 pomoże ci uniknąć tego co może zaszkodzić relacji z dzieckiem. Część 3 zawiera wskazówki – co warto zastosować.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

LOVE Line

Autor: Nina Reichter

„Gdy spotkasz kogoś. w kim mógłbyś się zakochać. wiesz o tym od razu”

Matthew Hansen – przystojny młody psycholog – doradza kobietom. jak zbudować satysfakcjonujący je związek i nie pozwolić sobą manipulować.

Jest twórcą popularnej internetowej audycji LOVE Line. a jego charyzma i celne rady przyciągają miliony słuchaczek.

Zrządzeniem losu spotyka Bethany McCallum. będącą w trakcie rozwodu dziennikarkę luksusowego magazynu dla kobiet. Otrzymuje ona zlecenie napisania artykułu obnażającego metody stosowane przez hermetyczną grupę tak zwanych pick-up artists. czyli trenerów podrywu. Nieetycznych manipulantów. którzy szkolą mężczyzn. jak zaciągnąć kobiety do łóżka.

Ich drogi krzyżują się przy stoliku pewnej bardzo nietypowej restauracji. Wza

27: https://woblink.com/ebook/w-szponach-szalenstwa-agnieszka-lingas-loniewska-32544u

paulina łopatniuk, logika i argumentacja, inne teksty kultury, oni to wiedzą kocie, karolina panz, katarzyna targosz, czterej jeźdzcy apokalipsy, beata matuszewska, janusz stanek, mroczni władcy nocy pdf, jak oczarować dziewczynę, www wolters kluwer, fryderyk i pruski, kod promocyjny publio, żerca pdf, zaimki zwrotne angielski ćwiczenia pdf, party magazyn o gwiazdach, nowele marii konopnickiej, puzyńska nora chomikuj, hanna litwińczuk, dni naszego życia…