Niepokorna narzeczona

Autor: Andie Brock

W dniu zaręczyn księżniczka Annalina uświadamia sobie. że za nic w świecie nie chce poślubić króla Raszida Zahaniego. Ucieka z przyjęcia zaręczynowego. ale dogania ją królewski ochroniarz. Ponieważ natychmiast obok zjawia się paparazzo. Annalina wpada na pomysł wywołania skandalu. który uniemożliwi planowany ślub. Całuje ochroniarza przed obiektywem kamery. Nie wie jednak. że to brat jej narzeczonego. książę Zahir Zahani. I teraz to jego będzie musiała poślubić…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Zaniemówienie

Autor: Justyna Wydra

Fascynująca opowieść o losach rodzin boleśnie uwikłanych w historię.

Bez przemilczania aż do zaniemówienia…

Tychy. małe miasteczko na Śląsku. To właśnie tutaj w plebiscycie roku 1921 czterech na pięciu mieszkańców zagłosowało za przyłączeniem regionu do Polski. Dwie dekady później niemal wszystkich obywateli wciągnięto na volkslistę. Kim są ówcześni tyszanie? Polakami? Niemcami? Dwudziestojednoletnia Hilda Widera tego nie rozumie. Jej ojciec Achim ma na to jedną odpowiedź: „Ślązakami”. Ślązacy muszą być mądrzy. I muszą być gotowi na ponoszenie konsekwencji swoich decyzji. Jak Achim. Jak Hilda. Jak jej piękna siostra bliźniaczka Rosa…

Wilhelm Jenike jest Ślązakiem po matce. Austriakiem po ojcu i Niemcem z urodzenia. Pod koniec wojny jako porucznik Luftwaffe ma tylko jedno marzenie: przestać śnić koszmary o zabijaniu. ukryć się przed żarłoczną wojenną machiną choćby i na końcu świata. Nim się przekona. czy to możliwe. nim stanie oko w oko z rzeczywistością. najpierw zderzy się z jadącą na rowerze Hildą Widerą i trafi do miejscowego szpitala – wprost pod opiekę pięknej Rosy.

Justyna Wydra. autorka bestsellerowej powieści Esesman i Żydówka. powraca w nowej odsłonie.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 29konan bimbrownik, allen carr prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie czytaj online, książka której można słuchać, jestem jaguarem wściekłym psem, księgarnia odmiana, słownik etymologiczny pdf, sheila fitzpatrick, wyhoduj sobie wolność, anneliese michel historia, autocad książka pdf, piotr wronski, oko sokoła, wołos mariusz…