Wydawnictwo

Wydawnictwo Naukowe PWN: Format

135655

https://woblink.com/product-publication/download/135655/epub: 1

Cena:


Mity zarządzania

Autor: Stefan Stern

To nie jest zwykła książka o zarządzaniu. Ani poradnik o tym. jak pracować więcej i szybciej. Wręcz przeciwnie. Jeśli przeszkadza wam mikrozarządzanie. irytuje was to. że wasz szef myśli. że zawsze ma rację. nie wiecie. co dzieje się w firmie i nie macie najmniejszej ochoty wysiadywać kolejnych nadgodzin w biurze – dobrze trafiliście.

Choć zaczynają od tego. że nie ma jednego dobrego stylu zarządzania. Stefan Stern i Cary Cooper pokazują. że istnieje wiele złych. Pierwszy. który w 2018 roku powinien być już tylko nieśmiesznym żartem. to samotny lider w stylu Johna Wayne’a: urodzony przywódca. nieustępliwy i mądrzejszy od wszystkich wokół. Kolejny – przerabianie firmy na oazy kreatywności w stylu biur znanych z filmowych start-upów. Jeszcze jede

0: https://woblink.com/ebook/fantastycznie-nieobliczalni-jakub-malecki-jakub-cwiek-aneta-jadowska-jacek-lukawski-tomasz-marchewka-piotr-gorski-karolina-fedyk-marta-malinowska-aleksandra-radlak-magdalena-swierczek-grybos-137496u

Cena: Jakub Ćwiekmitologia słowiańska bobrowski pdf, idealne życie pdf, jedz pysznie chudnij cudnie, plastusiowy pamiętnik pdf, buty po niemiecku z rodzajnikiem, klasyfikacja gospodarstw domowych, laurelin paige uwikłani obsesja pdf, doler odmiana, romans po brytyjsku pdf chomikuj, kasie west chłopak z innej bajki, ian douglas, anna adamus matuszyńska, follett upadek gigantów, piotr kąkol, zarządzanie w pielęgniarstwie…