Dobre Miasto

Autor: Mariusz Zielke

Duszna atmosfera prowincjonalnego miasteczka. zamknięta. nieprzychylna społeczność oraz dojmujące przekonanie. że życie nie przyniesie nic lepszego – czy to wystarczy. aby zwyczajny człowiek stał się zabójcą?

Dobre Miasto jest jak każde inne: ma swoje ciemne zaułki i ponure tajemnice. o których nie chcą myśleć pochłonięci codziennymi problemami mieszkańcy. Kiedy zamordowana zostaje żona lokalnego biznesmena. uwielbiana przez wszystkich aktywistka. wzrasta niepokój. mnożą się plotki i rodzą nowe podejrzenia. Wkrótce ma rozpocząć się proces trzech mężczyzn podejrzanych o to brutalne morderstwo. Tymczasem Małgorzata. dziennikarka pochodząca z Dobrego Miasta. odkrywa. jak wiele niedomówień jest w tej na pozór prostej sprawie i jak bardzo nieprawdziwe twarze ukazują jej kolejni rozmówcy. Od tego. komu teraz zaufa. będzie zależało jej życie…

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


Format

EPUB.MOBI: 134607

https://woblink.com/ebook/spelnione-marzenie-bronwyn-scott-134607u

:

Cena:


WYDANIE DWUJĘZYCZNE – Z przygód Sherlocka Holmesa. Liga czerwonowłosych

Autor: Arthur Conan Doyle

Proponujemy Państwu publikację dwujęzyczną – angielską i polską. Pozwala ona czytać tekst oryginalny. wydany po raz pierwszy w języku angielskim w roku 1891. a także zapoznać się z jednym z najlepszych jego tłumaczeń.

 

Opowiadanie Arthura Conana Doyle’a z serii przygód Sherlocka Holmesa.

Do sławnego detektywa Holmesa przybywa rudowłosy właściciel lombardu Jabez Wilson i opowiada dziwną historię. Dwa miesiące wcześniej jego pomocnik Spaulding zwrócił mu uwagę na ogłoszenie w gazecie: Związek Rudowłosych oferuje miejsce pracy dla mających prawdziwie rude włosy. Bankier udał się pod wskazany adres i zostawiwszy przedsiębiorstwo pod opieką pomocnika otrzymał zadanie codziennego przepisy

40: https://woblink.com/ebook/partnerstwo-i-komunikacja-w-samorzadzie-terytorialnym-magdalena-kogut-jaworska-agnieszka-smalec-138563u

Cena: Agnieszka Smalec


ISBN

9788381470810: Wydawnictwo

Format

15.5: https://woblink.com/ebook/droga-ula-machnacz-138379u

Cena:cham eliza orzeszkowa, halina karaś, encyklika leona xiii, ebook online za darmo, nieradość, archaizm semantyczny, bg2 solucja, lęk przed bliskością książka pdf, gettin english rozmowa kwalifikacyjna, mały ksiąze pdf, audiobook niemiecki pobierz za darmo, ludzie bezdomni, dramat starożytny, krystyna rokiczana korona królów, darmowe audiobooki, władca lewawu ebook, chylka kolejnosc, naznaczenie, więźniowie niebezpieczni, szczęśliwe jelita, mikroekonometria, zawód tester radosław smilgin pdf…