https://woblink.com/product-publication/download/137821/epub

1:

:

Cena:


Data Driven Decisions

Autor: Michał Jan Lutostański

Ostatnia dekada wywróciła świat biznesu i marketingu do góry nogami. Technologie. kryzysy. zmiany w polityce i stylu życia sprawiły. że przed decydentami pojawiła się niespotykana wcześniej masa znaków zapytania. Skończyła się. dająca poczucie pewności i kompetencji. era długookresowych strategii oraz obowiązujących przez dekady reguł czy podręczników marketingu. Pożegnaliśmy też raczej na dobre oswajanego przez dekady homo oeconomicus. Prawie żal tych przeczytanych grubych książek… W tym samym czasie – co jest powtarzane jak zdarta płyta – geometrycznie wzrosła liczba źródeł informacji. na podstawie których można podejmować dobre decyzje. Czy organizacje. firmy i marki jeszcze nad tym panują?

(…)

W 201

69: https://woblink.com/ebook/zastosowania-technologii-blockchain-vikram-dhillon-david-metcalf-max-hooper-138297u

Cena: David Metcalf


Jürgen Klopp

Autor: Honigstein Raphael

Listopad. 2013 rok. Podczas konferencji prasowej przed meczem Ligi Mistrzów z Arsenalem jeden z dziennikarzy zapytał Kloppa. jaka jest różnica między Borussią a prowadzonym przez Arsene’a Wengera Arsenalem. Trener odpowiedział: „Jego zespół lubi być w posiadaniu piłki. ciągle ją rozgrywać. Przypomina orkiestrę symfoniczną. Ja natomiast wolę heavy metal. gdy jest głośniej. a wszystkiego więcej!”.

Taki właśnie jest Jürgen Klopp – charyzmatyczny wojownik. wulkan energii przy linii bocznej. żywioł oddany swojej pasji. czyli piłce nożnej. Prowadzone przez niego drużyny zawsze dostarczają kibicom piłkarskim emocji i wzruszeń.

To jemu zawdzięczamy rozkwit kariery Roberta Lewandowskiego i stworzenie polskiego trio w Borussi. To on odpowiada za charakterystyczny styl określan

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 24.9poemat słowackiego, psychologia ekonomiczna tyszka pdf, dorota masłowska paw królowej, andrzej januszewicz, pochwała powolności, rachunek przepływów pieniężnych pdf, thorin dębowa tarcza charakterystyka, zespół maltretowanej żony, gorzka milosc, stanisław koczwara, arkadiusz morawiec, ostatnia strona, spodziewał, codename: panzers – faza pierwsza, lucy monroe, toksykologia książka pdf, zrozumieć montessori pdf, wojna kalibana…