ISBN

9788394685539: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/zrozumiec-osobowosc-grzegorz-noras-30297u

Cena:


ISBN

9788365789853: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/odpowiedzialnosc-za-naruszenie-dyscypliny-finansow-publicznych-w-praktyce-czesc-i-izabela-motowilczuk-30439u

Cena:


Dzika

Autor: Małgorzata Karolina Piekarska

Do klasy Rafała trafia Alicja. Od razu budzi jego zainteresowanie. Próbuje ją lepiej poznać. jednak dziewczyna jest nieufna. Ma złe doświadczenia i pierwsze dni po przeprowadzce do Warszawy nie nastrajają jej pozytywnie. Wie. że nikt od razu się nie przyzna. że jest rasistą… Zresztą ludzie zwyczajnie nie lubią inności. Jednak Rafał i Alicja powoli zbliżają się do siebie. choć nie akceptuje tego ojciec chłopaka. Życie nastolatków niespodziewanie nabiera tempa. kiedy wchodzą w drogę międzynarodowej szajce. a wszystko za sprawą pewnego Śpiocha…

Ta pełna humoru powieść przygodowo-detektywistyczna opowiada o tolerancji. przyjaźni i pierwszej miłości. a także o dzikiej przyrodzie. która od dawna na całym świecie jest zagrożona.

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 26.9


Nowe technologie a sektor finansowy

Autor: Włodzimierz Szpringer

Firmy FinTech działające na rynku finansowym stanowią nową. szczególną kategorię parabanków. Ich cechą szczególną jest wykorzystanie nowoczesnych technologii komputerowych oraz sieciowych do projektowania usług i dodawania nowych ogniw w łańcuchu wartości. Bez internetu i cyfryzacji. a także nowych doświadczeń. nawyków i zaufania konsumentów świadczenie tych usług nie byłoby możliwe.

Dzięki technologii ICT i zaawansowanemu oprogramowaniu komputerowemu. firmy FinTech oferują nowe usługi (np. bankowe. ubezpieczeniowe. inwestycyjne czy płatnicze). których nie świadczą tradycyjni. licencjonowani usługodawcy. Poszerzają się ramy „obchodzenia” prawa bankowego. przy czym coraz trudniejsze staje się wykazanie. że dzieje się to na granicy prawa

:

Cena:


Ogrody Sardynii

Autor: Louise Fuller

Massimo Sforza kupił zabytkową posiadłość na Sardynii i zamierza przerobić ją na hotel. Napotyka jednak na niespodziewaną trudność: mieszkająca w pałacu Flora Golding nie chce się wyprowadzić. Massimo jedzie do niej. by zaproponować jej w zamian za to wysokie wynagrodzenie. Myli się jednak. sądząc. że skuszą ją pieniądze. Dla Flory ważniejszy jest ogród i orchidee. które tam hoduje. Massimo będzie musiał znaleźć inny sposób. by się pozbyć pięknej i upartej lokatorki… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99otoczeni przez psychopatów, ps wciąż cię kocham pdf, jestem nudziarą pdf, świat dysku pdf, krystyna lisiecka, dach swiata, na tropach smętka pdf, stany nagłe pediatria, c. h. beck, baśniobór: klucze do więzienia demonów, kłamstwa którymi żyjemy, plotkara pdf, zyd wieczny tulacz, fizjologia konturek pdf, jarosław duś, droga do zniewolenia, audiobook kłamczucha małgorzata musierowicz, jestem żoną terrorysty pdf chomikuj…