Przemyślny Porportuk. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Jack London

Barwne życie Jacka Londona dostarczyło mu mnóstwa inspiracji. W swoich krótkich prozatorskich utworach zawarł wiele wspomnień ze swoich podróży na Północ. Przemyślny Porportuk to jedno z wielu opowiadań. w którym amerykański autor główną postacią uczynił kobietę indiańskiego pochodzenia. London zaciekawia czytelnika drobiazgowymi opisami zwyczajów plemiennych. ale przede wszystkim tworzy wyrazistych. intrygujących bohaterów.

Jack London (John Griffith Chaney) – autor powieści i opowiadań z wątkami autobiograficznymi. London miał niezwykle barwne życie. Samouk. był m.in. poszukiwaczem złota w Klondike. marynarzem. reporterem. gazeciarzem. trampem i kłusownikiem. Jako korespondent wojenny relacjonował konflikt rosyjsk

attr/a/1/_name: attr/a/1/__cdata/0

Cena: _pricejoanna krol, the night of the rabbit solucja, julian rok, rozprawa o duchu filozofii pozytywnej, erotyk książka pdf, raz w roku, bezcenny dar książka, historia wewnętrzna pdf, dzieci z bullerbyn pdf do pobrania, zdrowy kręgosłup książka, język angielski dla początkujących pdf, struktura społeczeństwa, osho książki pdf, psychologia poznawcza w praktyce, cyfrowe przetwarzanie sygnałów pdf, polswiatek, walka vi keeland pdf, dzisiaj trzeba wybrać piotr glas…