Między prawami. Prochem i cieniem

Autor: Vera Eikon

Mimo że Alan Berg zakończył pracę w CBŚP. nie czeka go zasłużony wypoczynek i odcięcie się od wojny między policją a mafią narkotykową. Nowa praca w biurze ochrony warszawskiego milionera – Rafalskiego – stawia przed nim nowe wyzwania. często ryzykowne i na granicy prawa. Komisarz. jak nigdy dotąd. przybliża się do przestępczego półświatka i nieuchwytnego narkobossa – Wujka. Jak nigdy dotąd staje pomiędzy nowymi współpracownikami a starymi przyjaciółmi. którzy zaczynają widzieć w nim swojego wroga i zadają sobie to podstawowe pytanie: Czy były oficer został gangsterem?

Czyżby liczne bolesne doświadczenia i zawiedzenie sprawiły. że podstawowe wartości Berga uległy zmianie? Czy środowisko półświatka wykorzystało drzemiący z nim „materiał na gang

Wydawnictwo: Copernicus Center Press

Cena: 35.9


Reprywatyzacja Warszawska

Autor: Patryk Słowik

Czy Prezydent Warszawy wpływała na wydawanie decyzji reprywatyzacyjnych? Dlaczego chciała zlikwidować szkoły w centrum stolicy? Na czym polegała reprywatyzacyjna afera adwokacka? Skąd urzędnik wydający decyzję w sprawie zwrotu słynnej Chmielnej 70 wziął pieniądze na zakup pensjonatu w Zakopanem?

Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzi znajdą Państwo w książce Patryka Słowika „Reprywatyzacja warszawska. Byli urzędnicy przerywają milczenie”. Jest to zapis rozmowy doświadczonego i nagradzanego dziennikarza z urzędnikami odpowiedzialnymi za warszawską reprywatyzację: Marcinem Bajką i Jerzym Mrygoniem.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Arbitror

Cena: 29.9


Małe czary

Autor: Magdalena Fabich

Brandon chodzi do szkoły. ma kochających rodziców i babcię. Tym. co czyni go wyjątkowym na tle rówieśników. jest jego bezinteresowna miłość do bajek. Kocha zwłaszcza jedną – Małe czary. Brandon nie spodziewa się jednak. że ta lektura pozwoli mu pewnego dnia odmienić los swojej rodziny i nie tylko… Będzie go potrzebowało całe niezwykłe królestwo! Tak też okaże się. że relacje między byciem dzieckiem. dojrzałością. bajkami. mocą i prawdziwą mądrością nie są wcale tak oczywiste. jak nam na co dzień się wydaje. Trzeba mieć tylko odwagę się o tym przekonać!

– Śpij już synku. Znasz tę bajkę na pamięć. Jutro poczytamy coś innego – powiedziała Peggy do Brandona.

– Ale mamo. ja nie chcę innej bajki. Ta jest najlepsza! – powiedział z entuzjazmem Brandon. :

Cena:


ISBN

9788380755666: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/zlodziejka-dusz-renata-kosin-133596u

Cena:królestwo longobardów, rozmowa handlowa przykłady, fragment erotycznego tekstu, władysław reymont ziemia obiecana, dusza samobójcy, jana chojecka, filozofia zen, pięcioro, jak obliczyć pensje nauczyciela, uwikłani bez końca pdf, polityka zagraniczna rosji, zadania matematyczne dla klasy 2 szkoły podstawowej do wydrukowania, zagroda zębów, ogień i krew 2, adam pisarek, wiek empatii, quantum tom 6 pdf chomikuj, nie mój dług pdf freedisc, skazy na pancerzach. czarne karty epopei żołnierzy wyklętych, choroby duszy, wiedźmin 3 alchemia build…