ISBN

9788378931089: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/my-nie-bracia-my-sasiedzi-polska-perspektywa-stosunkow-polsko-litewskich-antologia-tekstow-aleksander-srebrakowski-red–8490u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/8884/epub

1: Autor

:

Cena:


Pan Pierdziołka spadł ze stołka. Powtarzanki i śpiewanki DODRUK

Autor: Opracowanie zbiorowe

PAN PIERDZIOŁKA SPADŁ ZE STOŁKA to książeczka dla wszystkich – dla dzieci i dla dorosłych. Można się przy niej bawić. śmiać i wspominać. Giglać. przytulać. wygłupiać.

„Idzie rak. nieborak. jak uszczypnie  będzie znak…” 

Można się z niej uczyć liczyć. zapamiętywać. śpiewać…

„Miała baba koguta…”

Chcemy mieć wesołe dzieci – sięgnijmy po te teksty. Książeczka zawiera wyliczanki „niegrzeczne”. takie.  które dzieci uwielbiają powtarzać najbardziej… Pan Pierdziołka… znosi podział na rymowanki. które wypada i nie wypada powtarzać. 

„Wpadł pies do kuchni. i porwał mięsa ćwierć…”

Wydawnictwo: Zysk

Cena: Tadeusz Zysk


1

:

:

Cena:


Praktyki manipulacyjne w polskich kampaniach wyborczych

Autor: Wojciech Krzysztof Szalkiewicz

Autor książki analizuje stosowane w marketingu politycznym praktyki manipulacyjne wykorzystywane w walce o głosy wyborców. Manipulacje te są rozpatrywane nie w kategoriach etycznych. ale jako utylitarny sposób pozyskiwania poparcia dla polityków i wygrywania wyborów.

Wydawnictwo: edu-Libri

Cena: 49


Wierna rzeka

Autor: Stefan Żeromski

Powieść opisuje dzieje miłości księcia i prostej dziewczyny. a akcja rozgrywa się gdzieś na odludziu. na tle przyrody. w opuszczonym i zrujnowanym dworku szlacheckim. gdzie pojawia się nawet duch zmarłego przed laty współwłaściciela domu. Tagi: po polsku. polskie książki. klasyka polska.

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5stanisław gajda, bijan marta, elsberg blackout, jak pokroić tort, blanka lipińska kolejne 365 dni pdf, 21 lekcji na xxi wiek mobi chomikuj, dzikie pragnienie, jakub wędrowycz pdf, technologia transportu kolejowego, lisa z bullerbyn, zabić drozda, marta kuc, ewa kołodziejek, edukacja polonistyczna klasa 1, najciekawsze audiobooki ranking, anna wieczorkiewicz, skóra azjatycka pielęgnacja po polsku pdf chomikuj…