Jak zerwać z plastikiem

Autor: Will McCallum

Ten przystępny poradnik napisany przez czołowego działacza ruchu na rzecz walki z plastikiem pomoże ci wprowadzić do codziennego życia drobne zmiany. które przyniosą dalekosiężne skutki.

Dowiesz się między innymi:

  • że ubrania z dodatkiem tworzyw sztucznych warto prać w worku. który wyłapuje mikrowłókna (to one stanowią aż 30% plastikowych odpadów trafiających do oceanów)
  • dlaczego zwykły szampon warto zastąpić szamponem w kostce
  • co zrobić. żeby twój ulubiony sklep ograniczył ilość używanego plastiku
  • jak urządzić urodzinowe przyjęcie bez plastikowych ozdób. słomek i kubków
  • w jaki sposób przekonać znajomych do rezygnacji z plastiku.

Plastik nie zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Musimy wspólnie stawić czoło naszemu uzal

29.2: https://woblink.com/ebook/odwaz-sie-na-zmiany-jak-pokonac-strach-przed-nieznanym-by-osiagnac-spelnienie-colette-baron-reid-135857u

Cena:


Odpowiedzialność księgowego

Autor: Krzysztof Janczukowicz

Ebook (PDF) adresowany do trzech grup czytelników. Tytułowi księgowi. czyli osoby. które uczestniczą w prowadzeniu księgowości firmy. znajdą tu dotyczący ich grupy zawodowej i wyczerpujący w założeniu zestaw reguł odpowiedzialności – zarówno podatkowej. jak i cywilnej. pracowniczej czy karnej. Uwzględnione zostały tu wszystkie wchodzące w grę układy formalne między księgowym a firmą: od księgowego będącego pracownikiem firmy do księgowego prowadzącego własne biuro rachunkowe. Książka nie obejmuje problematyki związanej z finansami publicznymi. a w szczególności specyficznych zasad odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansowej. Przyjmujemy więc optykę właściwą wyłącznie przedsiębiorstwom prywatnym.

Drugą grupą adresatów są osoby. które zarządzają fi

24.2: https://woblink.com/ebook/relaksacyjna-metoda-mind-calm-wspolczesna-technika-medytacyjna-wyciszajaca-umysl-i-cialo-sandy-c-newbigging-136170u

Cena:


ISBN

9788380534698: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/bezwlad-grzegorz-kapla-135621u

Cena:


:

:

Cena:susskind, człowiek z nikąd, ferdydurke audiobook, audio buk, implikatury konwersacyjne, człowiek z wysokiego zamku lektor, virion obława, darmowe ebooki do pobrania, explore treetops testy, konwergencja ekonomia, pedagogika twórczości szmidt pdf, penis świni, marek łaziński, m. łobocki wprowadzenie do metodologii badań pedagogicznych, kossakowska siewca wiatru, angielski w pracy i biznesie pdf, potulna dostojewski…