Samoświadomość emocji i percepcja własna kompetencji społecznych a osiągnięcia szkolne uczniów z dysleksją w wieku dorastania

Autor: Izabella Kucharczyk

Podjęte przez Autorki badania miały na celu poszerzenie współczesnej wiedzy z zakresu emocjonalno-społecznego funkcjonowania uczniów z dysleksją oraz porównanie uzyskanych przez nich wyników z wynikami uczniów bez dysleksji. Uzyskane dane empiryczne dostarczyły wielu informacji dotyczących różnic w zakresie samoświadomości emocji i kompetencji społecznych w percepcji uczniów w okresie dorastania. Ukazanie deficytów w funkcjonowaniu emocjonalno-społecznym uczniów z dysleksją pozwoli ukierunkować wszystkie działania terapeutyczne na rozwijanie umiejętności interpersonalnych oraz na rozwijanie strategii radzenia sobie z emocjami. Lektura winna motywować pedag

:

Cena:


Wydawnictwo

MT Biznes: Format

126576

https://woblink.com/product-publication/download/126576/epub: 1

Cena:


Klub w siodle (Tom 3). Fortunat

Autor: Stacy Gregg

3. tom serii hippicznej: KLUB W SIODLE

Issie nie jest zachwycona wizją wakacji spędzonych na farmie cioci… Jednak gdy dowiaduje się. że może zabrać ze sobą ukochaną klacz. Strzałkę. pozornie nudna wyprawa nabiera kolorów. Tym bardziej że pojawia się szansa trenowania zwierząt do filmu. Wkrótce do Issie docierają wieści o krążącym w pobliżu stadzie dzikich kuców. Grozi im śmierć. dlatego dziewczyna postanawia je uratować. Zapowiada się kolejna ekscytująca przygoda!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 19.32ostre stany zagrożenia życia w chorobach wewnętrznych pdf, ojciec ludwik wiśniewski oskarżam, pokochawszy, bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie audiobook, varian mikroekonomia, bralczyk książki, katarzyna gadomska, agresja pdf, wilcze gniazdo, kamienie na szaniec, pochodzenie człowieka, wiesław pływaczewski, masa audiobook, martel sodoma, podstawy zarządzania organizacjami, henryk gasiul…