1

:

:

Cena:


My mieliśmy szczęście

Autor: Georgia Hunter

Niezwykła i poruszająca powieść o zawiłych losach rodziny polskich Żydów w czasie drugiej wojny światowej.

Jest wiosna 1939 roku. a trzypokoleniowa rodzina Kurców stara się wieść normalne życie w cieniu nadchodzącego Holokaustu. Dyskusje przy domowym stole związane są z narodzinami dzieci. beztroską codzienności. z dala od złowieszczych nastrojów w ich rodzinnym Radomiu.

Jednak widmo zagłady unoszące się nad Europą stanie się nie do wytrzymania. a rodzina Kurców rozproszy się po całym świecie. Powieść z zapierającą dech w piersiach intensywnością przenosi nas z paryskich jazzowych klubów do barbarzyńskiego więzienia w Krakowie. z północnoafrykańskich portów do najdalszych zakątków syberyjskiego gułagu.

Powieść „Byliśmy szczęściarzami” udowadnia. jak w czasach zagłady i terroru ludzki duch potrafił znaleźć siłę. aby przetrwać. a nawet zatriumfować.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


https://woblink.com/product-publication/download/139964/epub

1:

:

Cena:


Przedsiębiorstwa w obliczu wyzwań XXI wieku

Autor: Dominika Kordela

Publikacja podejmuje ważny temat. szczególnie w kontekście wyzwań. przed którymi stoją kierujący przedsiębiorstwami w XXI wieku. Autorki dokonały rozpoznania problemów i wyzwań pojawiających się przed przedsiębiorcami obecnie i w przyszłości. Ważnym zagadnieniem przedstawionym w monografii jest próba połączenia problematyki modeli biznesowych. finansowania i innowacji oraz zebrania tych szerokich i niełatwych zagadnień w powiązane ze sobą treści.

Wydawnictwo: edu-Libri

Cena: 40


Debiut w roli żony

Autor: Louise Fuller

Daisy Maddox jest hostessą podczas przyjęcia na Manhattanie w firmie. w której pracuje jej brat. Ma do spełnienia dodatkowe zadanie – musi podrzucić do gabinetu szefa. Rolla Fleminga. skradziony przez brata zegarek. Niestety zostaje przyłapana przez Rolla na gorącym uczynku. Po wysłuchaniu jej wersji wydarzeń wspaniałomyślnie proponuje. że nie wezwie policji. jeśli Daisy – wykształcona aktorka – przez jakiś czas będzie odgrywała rolę jego żony… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


https://woblink.com/product-publication/download/141226/epub

1: Autor

Autor

Chrąchol-Barczyk Urszula: Autor

Cena:wszystko przed nami pdf, dawkins bóg urojony, owady polski, polityka innowacyjna w polsce, seksualne przebudzenie kobiet, janusz heitzman, jak rzucić palenie pdf, dzieje grzechu żeromski, robert krzysztofik, nawiedzony dom audiobook, bomba atomowa hitlera, 365 dni pdf za darmo, inny świat mobi, norbert morciniec, nieetyczne zachowania językowe, oto jest kasia tekst, treny broniewskiego, ja inkwizytor. głód i pragnienie, ostr brzydki zly i szczery…