Kobietologia – kompletny przewodnik po życiu intymnym kobiety

Autor: Ross Sherry

Znana ginekolog-położnik amerykańskich gwiazd omawia najbardziej intymne kwestie dotyczące waginy i seksualności kobiet. Ta książka to kompleksowy przewodnik po pytaniach. które boisz się lub wstydzisz zadać swojemu lekarzowi czy przyjaciółce. To idealna pozycja zarówno dla nastolatek. jak i kobiet dojrzałych. Dzięki poradom Autorki na nowo odkryjesz radość płynącą z seksu i poznasz sposoby na złagodzenie bólu menstruacyjnego. Dowiesz się jakie są najmodniejsze fryzury okolic intymnych. uświadomisz sobie. jak ważna jest profilaktyka nowotworowa oraz bez trudu zniwelujesz uciążliwe objawy menopauzy. Poznając siebie staniesz się silniejsza. pewniejsza siebie i zyskasz większą siłę przebicia. Siła jest kobietą – tak jak Ty!

Wydawn: https://woblink.com/ebook/ajurwedyjski-detoks-naukowo-potwierdzony-4-stopniowy-program-na-stany-zapalne-zdrowie-jelit-ciala-i-umyslu-chaudhary-kulreet-136723u

Cena:


Wydawnictwo

Media Rodzina: Format

137147

https://woblink.com/product-publication/download/137147/epub: 1

Cena:


Największa przygoda ludzkości. Odkrywanie zagadki wszechświata.

Autor: Lawrence Krauss

„Na początku było światło. Ale nie tylko światło – także grawitacja. A potem rozpętało się piekło…” W ten sposób powinna się rozpoczynać opowieść o największej intelektualnej przygodzie w historii. Jest to opowieść o prowadzonych przez naukę poszukiwaniach ukrytej rzeczywistości. leżącej u podłoża świata naszych codziennych doświadczeń. Opowieść ta jest pełna dramatyzmu i niespodziewanych zwrotów akcji. Obejmuje cały czas historii ludzkości. a co najważniejsze. jej obecna postać wcale nie jest ostateczna. tylko stanowi kolejną wersję roboczą. • Ruch. przestrzeń i czas • Elektromagnetyzm • Oddziaływania jądrowe słabe i silne CO Z TEGO WYNIKA? • Neutrina. pozytony. kwarki • Cząstki Higgsa i supersymetria • Wielka unifikacja i zderzacze hadronów Ewolucja nie przygotowała nas do właściwej oceny bardzo długich lub krótkich przedziałów czasu ani bardzo małych lub wielkich odległości. których bezpośrednio nie doświadczamy. Nic zatem dziwnego. że niektóre z niezwykłych odkryć naukowych. takich jak ewolucja czy mechanika kwantowa. są co najmniej niezgodne z intuicją i zmuszają większość z nas do wyjścia ze strefy komfortu. W swej poprzedniej książce. Wszechświat z niczego. opisałem. w jaki sposób w ciągu ostatnich stu lat rewolucyjne odkrycia zmieniły nasze poglądy na ewolucję Wszechświata rozważaną w największych skalach. Zmiany te spowodowały. że nauka zaczęła zajmować się pytaniem: „Dlaczego raczej istnieje coś. niż nie istnieje nic?”. które dotychczas było domeną religii. W odróżnieniu od Wszechświata z niczego w niniejszej książce przedstawiam drugi kraniec spektrum naszej wiedzy i jego równie ważne implikacje dla odwiecznych pytań. Głębokie zmiany w opisie przyrody w najmniejszych skalach. które nastąpiły w ciągu ostatnich stu lat. pozwalają zająć się równie podstawowym pytaniem: Dlaczego istniejemy? Przygotuj się na podróż do samego sedna tajemnic leżących na krańcach naszego rozumienia czasu. przestrzeni i występujących w nich oddziaływań. „Czarująca. Krauss z rozmachem i nerwem pisze o tym. jak ukształtował się nasz pogląd na budowę otaczającego nas świata. Czad.” Walter Gilbert laureat Nagrody Nobla z chemii

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 34.9marta obuch, ks krzysztof grzywocz psychoterapeuta, reumatoidalne zapalenie stawów pdf, proste czytanki po angielsku dla dzieci pdf, simcity poradnik, save me mona kasten pdf, włoskie lato, czym jest rzeczywistość, rasizm religijny, lick kylie scott pdf pl, towianizm, sztuka życia lew starowicz, katarzyna błeszyńska, farmacja stosowana, oczy ciemności koronawirus, kobiety w literaturze, dzwiek mowy, symfonia kadry i płace krok po kroku, obrzędowość, diagnostyka laboratoryjna w dietetyce, adam łomnicki, marek stączek…