Oswoić alergie

Autor: Myłek Danuta

Dr n. med. Danuta Myłek − jeden z najlepszych polskich alergologów − w swojej pięćdziesięcioletniej praktyce łączy rzetelną wiedzę lekarza z naukami z pogranicza medycyny oraz najnowszymi wynikami badań naukowych. W tej książce wprowadza nas w tajniki fascynującego świata alergii. Wyjaśnia mechanizmy powstawania uczuleń i zdradza. jak rozpoznawać i leczyć choroby z nimi związane. Ta wiedza ma nam dać świadomość. bez której trudno wyzdrowieć. Tylko pacjent umiejący sobie uzmysłowić procesy zachodzące w jego organizmie. zrozumie. jak ważne jest wprowadzenie zmian w codziennym życiu i wsparcie wysiłków lekarza. Zdrowy styl życia to klucz do sukcesu.

Dr Myłek zabiera nas w niezwykłą podróż po świecie alergologii. Zdradza przyczyny tej powszechnej

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 29


ISBN

9788365904225: Wydawnictwo

Format

36.9: https://woblink.com/ebook/gra-w-yote-michrowski-tadeusz-134793u

Cena:


https://woblink.com/ebook/niebezpieczna-sekwencja-aleksandra-marinina-134792u

https://woblink.com/product-publication/download/134792/epub: 1

:

Cena:robin hood legenda, cobel, na polu chwały, alien vs predator 2 gra, rozmówki angielskie pdf, wojna w witnamie, tomasz przesławski, instalacje elektryczne pdf, testy dla gimnazjalistów, doktor żywago pdf, nie zaczęło się od ciebie pdf, klejnot w koronie, upili się młodym winem, hitman poradnik, lew starowicz o kobiecie pdf, napoleon hill książki, rozmówki po angielsku, joanna siedlecka biografie odtajnione, sekret pdf, telewizja sniadaniowa, metodyka pracy sędziego w sprawach cywilnych pdf, elektroenergetyczna automatyka zabezpieczeniowa pdf, system finansowy w polsce pietrzak…