ISBN

9788366201040: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/slowianskie-siedlisko-dar-rzepki-rzepiela-monika-137723u

Cena:


Ucieczka przed życiem

Autor: Ewa Bauer

Matka i córka. Dwa różne światy. 

Cecylia nie potrafi sprostać oczekiwaniom rodzicielki. Ucieka od życia. zamykając się w wyimaginowanej rzeczywistości. Czy przyjaźń. która – zdaniem matki – nigdy nie powinna się zdarzyć. pozwoli okiełznać lęki?

Najnowsza książka Ewy Bauer to niezwykła opowieść o tym. jak ważne jest okazywanie rodzicielskiej miłości. akceptacja odmienności i wzajemny szacunek.

Wydawnictwo: Szara Godzina

Cena: 29.9uzdrawianie energetyczne, przykłady tezy, daniel pink drive, puryści językowi, chemia koordynacyjna, jajuga inwestycje pdf, lzy w deszczu, alfred andrys, łukasz tomys, jędrzej polak, rysunek techniczny dla mechaników, masaż pdf, nauka ortografii klasa 2, test z działu magnetyzm odpowiedzi pdf, marek aureliusz rozmyślania pdf, tygodnik powszechny cena, rebecca solnit mężczyźni objaśniają mi świat…