ISBN

9788365369857: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/a-slabi-musza-ulegac-janis-warufakis-28126u

Cena:


Fatalna lista

Autor: Siobhan Vivian

Piękno i brzydota nie zawsze są kwestią wyglądu. Wyobraź sobie. że gdy przychodzisz do szkoły. oczy wszystkich są wbite w jeden punkt. W listę. Czy znajdziesz na niej swoje nazwisko? A jeśli tak. to w której kategorii? Co roku ktoś – nie wiadomo. kto – wybiera dwie dziewczyny z każdego rocznika. Jedna zostaje okrzyknięta najpiękniejszą. druga – najbrzydszą. O tych spoza listy natychmiast się zapomina. Wybrane nagle znajdują się w centrum uwagi całej szkoły. Na liście są nazwiska ośmiu dziewcząt. W świecie po liście ich życie już nigdy nie będzie takie samo.

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.9herobrine piosenka, optymalizacja kodu, homoseksualizm w historii, joanna stańczyk, łuska w cieniu, still life 2 solucja, beata pastwa wojciechowska, ebooki do pobrania, scenariusze przedstawień dla dzieci, jakościowe, patrycja marcinkowska, sekret pdf, fallen crest rodzina pdf pl, w drodze z maryją pdf, wolność wypowiedzi, ksiazki mobi, małgorzata paszko…