ISBN

9788324056019: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/manhattan-beach-jennifer-egan-133838u

Cena:


Twoje nadprzyrodzone zdolności. Sprawdź. jak wiele potrafisz – PDF

Autor: Dispenza Joe

Autor tej książki to lekarz. naukowiec i współczesny mistyk w jednej osobie. który w swojej pracy wykorzystuje najnowsze odkrycia neuronauki i fizyki kwantowej. Dzięki tej publikacji dowiesz się. jak usunąć ograniczenia. które narzuca Ci przeszłość. samodzielnie się uzdrowić i stworzyć zupełnie nowe ciało i nowy umysł. Wreszcie zaczniesz w pełni przeżywać chwilę obecną i wykorzystywać szyszynkę. aby otworzyć umysł na mistyczny wymiar rzeczywistości. W ten sposób uda Ci się wyzwolić ze świata materialnego i zyskać świadomość istnienia rzeczywistości kwantowej. w której leżą nieograniczone możliwości. Przesuń granice swoich możliwości!

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena: 59.5


Tradycyjne modlitwy terapeutyczne. Praktyczny przewodnik

Autor: Monika Herz

Modlitwy mają ogromną moc sprawczą. Stanowią potężne narzędzia. które przekazywane z pokolenia na pokolenie. często z zachowaniem tajemnicy. uzdrawiają. odwracają uroki i odmieniają życie. Do dziś stanowią one jeden z najważniejszych filarów medycyny ludowej. W tej książce udostępnia rytuały. dzięki którym złagodzisz ból i uaktywnisz siłę samoleczenia. Pomożesz zarówno sobie. jak i innym osobom. Poznasz modlitwę. która zdoła uleczyć choroby serca. złagodzić gorączkę czy schorzenia skórne. Nauczysz się też dziękować za wszelkie łaski otrzymane podczas uzdrawiania. Dzięki wskazówkom Autorki będziesz wiedział jak wybrać odpowiednie miejsce do modlitwy. jak ją wypowiadać i na czym się skupić przy jej odmawianiu. Ponadczasowy sposób na zdrowie ciała i duszy.

1:

Cena:


ISBN

9788324168231: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/ciemnosc-ragnar-jonasson-andrzej-jankowski-malgorzata-stefaniuk-135713u

Cena:


ISBN

9788301202026: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/publikacje-naukowe-piotr-siuda-piotr-wasylczyk-135851u

Cena: Piotr Wasylczyk


Możesz uzdrowić swój umysł. Recepta na eliminację stresu i lęku oraz poprawę sprawności umysłu

Autor: Mona Lisa Schulz

Wielu z nas dopada stres. zmęczenie. poczucie zagubienia i depresja. Często słyszymy. że „samo przejdzie” albo. że powinniśmy po prostu wypocząć. Zwykle to nie wystarczy. Dr Mona Lisa Schulz oraz Louise Hay w swojej książce przedstawiają sposoby. jak możesz poradzić sobie z napadami lęku. uzależnieniami. stresem i depresją przy okazji poprawiając również sprawność umysłu i koncentrację. Ich metody są połączeniem medycyny. afirmacji i rozwoju własnej intuicji. dzięki czemu samodzielnie będziesz mógł znaleźć przyczynę swoich problemów. Udowadniają. że połączenie ciało-umysł jest bardzo silne i odczytując dolegliwości Twojego organizmu. możesz odnaleźć przyczyny głęboko zakorzenione

49: https://woblink.com/ebook/mity-pracy-adrian-furnham-ian-macrae-136118u

Cena: Ian Macraezawsze i na zawsze jenny han pdf, sp z oo pisownia, ania z zielonego wzgórza test pdf, barry schwartz paradoks wyboru, długi deszczowy tydzień, zima muminków pdf, piotr świątkowski, czarna owieczka lektura, odmiana doler, pilot ci tego nie powie pdf, streszczenie bajki robotów jak ocalał świat, proces pielęgnowania chirurgia dziecięca, ania z avonlea ebook, ruthless people pdf pl, oktawia górniok, mortal kombat xl poradnik…