Cuda są naturalne. niebo jest w nas

Autor: Małgorzata Chwałek

Kolejna książka Małgorzaty Przygońskiej. autorki pięknej historii o miłości i poszukiwaniu siebie Dotyk serca – droga do poznania siebie.

 W swojej najnowszej książce autorka inspiruje do rozwoju duchowego. odkrywania i pokochania siebie. Dzieli się z czytelnikami odkryciami z pracy niekonwencjonalnego psychoterapeuty i metodami transformacji nazywanymi świadomym uwalnianiem wzorców i świadomym kreowaniem rzeczywistości. Małgorzata Przygońska otwiera przed czytelnikami swoją duszę i serce opowiadając historie. w których z łatwością można odnaleźć samego siebie. Książka przybiera często formę dialogu z wewnętrznym Mistrzem. co w niezwykły sposób inspiruje do własnych refleksji i przemyśleń.

– Małgosia jest wspaniałą i bardzo in

27.99: https://woblink.com/ebook/zdrowie-na-wlasne-zyczenie-tom-1-jozef-slonecki-32117u

Cena:


ISBN

9788365778437: Wydawnictwo

Format

24.75: https://woblink.com/ebook/akrazja-maria-towianska-michalska-32662u

Cena:napraw się, dzieje polski andrzej nowak tom 4, fantastyka nowości, droga do nidaros, afryka nowaka, konflikty międzynarodowe, książka 365 dni pdf, nowy jednominutowy menedżer, chłopcy z placu broni książka pdf, zbycie spadku, kubuś puchatek po angielsku pdf, nigma talib, platon państwo, testy z ortografii, antoni sobański, zabic ksiedza…