EPUB.MOBI

124580: 33

https://woblink.com/product-publication/download/124580/epub

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/125418/epub

1: Autor

:

Cena:


Leczenie cukrzycy w praktyce klinicznej. Tom 1

Autor: Edward Franek

Publikacja przygotowana przez interdyscyplinarny zespół ekspertów. dotycząca zasad leczenia cukrzycy przez lekarzy różnych specjalności: ginekologów. endokrynologów. kardiologów. reumatologów. nefrologów. onkologów. hematologów. lekarzy rodzinnych. Poruszony został również sposób terapii u pacjentów geriatrycznych i osób po przeszczepach a także na oddziałach ratunkowych w stanach zagrożenia życia. Książka polecana specjalistom różnych dziedzin medycyny mającym kontakt w codziennej praktyce z pacjentami chorymi na cukrzycę.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 149


Prawo przedsiębiorców. Przewodnik po zmianach przepisów

Autor: Dominik Majewski

Prezentujemy Państwu jedyną na rynku publikację. w której przedstawiono szczegółowe porównanie przepisów ustawy z 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej z nowymi przepisami. tworzącymi łącznie tzw. Konstytucję Biznesu. które są zawarte w:

● ustawie z 6 marca 2018 r. – Prawo przedsiębiorców;

● ustawie z 6 marca 2018 r. o zasadach uczestnictwa przedsiębiorców zagranicznych i innych osób zagranicznych w obrocie gospodarczym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;

● ustawie z 6 marca 2018 r. o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej i Punkcie Informacji dla Przedsiębiorcy;

● ustawie z 6 marca 2018 r. o Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Przygotowaliśmy ją z myślą o

:

Cena:


Zgrzewka Pandory

Autor: Paweł Przywara

‚Zgrzewka Pandory’ jest doskonale napisaną Mechaniczną pomarańczą polskiej proweniencji. Jej głównymi bohaterami są dwaj zaprzyjaźnieni. zwariowani studenci. których perypetie rozgrywają się w Lublinie. w atmosferze polskich przemian na początku lat 90. ubiegłego wieku. Ich życie to mieszanina nieustającej blagi i igrania z rzeczywistością. której przedstawicielami są nieokiełznani domorośli intelektualiści. studenci z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. chamscy erudyci. przyćmieni haszyszem punkowcy. żyjący mentalnie w erze big beatu. a także byli esbecy oraz podoficerowie WKU. Powieść Pawła Przywary rytmem i wartkością akcji przypomina amerykański techno thriller. który został przez autora podzielony na szereg. łączących się w całość epizodów. stanowiących rozdziały

33: https://woblink.com/ebook/bohaterowie-hochsztaplerzy-opisywacze-dariusz-libionka-laurence-weinbaum-125425u

Cena: Laurence Weinbaum



e książki po polsku, rozprawa o duchu filozofii pozytywnej, anna świerczewska, był sobie pies ebook, czy istnieje życie pozagrobowe, wszystkie mudry lecznicze pdf, socjologia mediów, twoja kompetentna rodzina, to dla twojego dobra, teoria biegunów wzrostu, lego piraci z karaibów czarna perła, granica zofia nałkowska opracowanie, anna barczak, marek hartleb, najlepszy kryminał, zranione uczucia figaro, anastasia tekst, randall wallace, bład paralaksy, randy gage, kwiat pustyni pdf…