Niechciany gość

Autor: Shari Lapeña

Pełen niespodziewanych zwrotów akcji thriller. napisany przez autorkę bestsellerów Para zza ściany i Nieznajoma w domu.

W Catskills panuje zima. a Mitchell’s Inn. hotel ukryty wśród górskich lasów. jest miejscem doskonałym na niczym niezmącony weekendowy wypoczynek albo na romantyczną schadzką. Gdy wokół pogarsza się pogoda. a burza śnieżna powoduje awarię elektryczności oraz uniemożliwia wszelką komunikację ze światem zewnętrznym. gościom nie pozostaje nic innego. jak tylko cierpliwie czekać na możliwość skontaktowania się ze światem za murami budynku.

Tymczasem jednak niespodziewanie ginie jeden z gości Mitchell’s Inn. Śmierć wygląda na efekt wypadku. ale gdy życie traci kolejna osoba. ludzie uwięzieni w hotelu na odludziu zaczynają wpadać w panikę.

W odciętym od świata luksusowym hotelu coś lub ktoś uśmierca jego mieszkańców. zabijając ich w kolejności. której reguł nikt nie jest w stanie odgadnąć. Przerażonym ludziom pozostaje czekać na śmierć lub na cudowne wybawienie. które wydaje się jednak bardzo odległe.

„Udowadniając. że czas biegnie do przodu. ale ludzie się nie zmieniają. Lapena stworzyła doskonałą zagadkę kryminalną. z której dumna byłaby sama mistrzyni Agatha Christie”.

„USA Today„

„Intrygująca akcja. izolacja od świata. zamieć śnieżna i śmierć. która czai się niemal w każdym kącie. Niechcianego gościa czyta się tak samo jak ociekające adrenaliną książki Agathy Christie. Zanim przystąpisz do lektury. odłóż na później wszelkie prace. ponieważ nie oderwiesz się od tej książki. dopóki nie przeczytasz ostatniego zdania”.

Gilly Macmillan. autorka Perfekcyjnej dziewczyny

„Lapena napisała doskonałą powieść kryminalną. emanującą atmosferą znaną z książek Agathy Christie. Czytelnicy. zachwyceni jej poprzednimi powieściami. na pewno nie oderwą się także od tej lektury. Każdy. kto lubi mroczne zagadki kryminalne. przeczyta ją jednym tchem”.

„ Library Journal „

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 31


ISBN

9788373779624: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/lekko-latwo-i-przyjemnie-przewodnik-bosko-zainspirowanego-zycia-northrup-christiane-140734u

Cena:


Nieuprzejmość

Autor: Kochmańska Katarzyna

To książka o przemocy naszej powszedniej. choć nikt nikogo nie molestuje. nie gwałci i nie bije. Tu przemoc ujawnia się w bardziej subtelnych mechanizmach. które wszyscy tak dobrze znamy – szantażach emocjonalnych. grach uczuciowych. trudnych relacjach rodzinnych.

To powieść z kluczem o warszawce wyższej klasy średniej. gdzie wyjście na wernisaż może nieść za sobą więcej niebezpieczeństw niż walka w okopach.

Jest to też książka o samotności i tajemnicy. skrywanej przez główną bohaterkę. która choć wydaje się opowiadać o sobie z ekshibicjonistyczną szczerością. to z lęku przed byciem „nieuprzejmą” pewne sprawy zostawia tylko dla siebie.

Napisana z subtelnym poczuciem humoru i wnikliwą znajomością ludzkiej psychiki Nieuprzejmość po mistrzowsku ukazuje meandry życia pokole

34.3: https://woblink.com/ebook/cukrzyce-mozna-wyleczyc-naturalne-metody-zapobiegania-i-odwracania-skutkow-cukrzycy-typu-2-jason-fung-140571u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/139842/epub

1:

:

Cena:boks książka, cukierku ty łobuzie ebook, ptaki polski: kompletna lista 450 stwierdzonych gatunków, na szczycie pdf, trzech panów w łódce nie licząc psa, historia urbanistyki pdf, atrakcyjność inwestycyjna polski, wiesława bancarzewska powrót do nałęczowa, aktywa i pasywa banku, biblioteka online pdf, oskar i pania róża plan wydarzeń, dziady 2, oczyszczalnie hydrofitowe, wściekły kucharz, mariusz jędrzejko z żoną, mała historia filozofii, kontener bieńczyk…