ISBN

9788380839106: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/czarodziej-magnus-mikolaj-blechert-127707u

Cena:


ISBN

9788380171145: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/african-studies-forging-new-perspectives-and-directions-nina-pawlak-hanna-rubinkowska-aniol-izabela-will-128056u

Cena: Hanna Rubinkowska-Aniol


The Picture of Dorian Gray

Autor: Grzegorz Komerski

Język angielski

Poziom B2

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści The Picture of Dorian Gray przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu The Picture of Dorian Gr

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Jakość w Agile

Autor: Karolina Zmitrowicz

Książka Jakość w Agile została w całości poświęcona szeroko rozumianej tematyce zarządzania jakością w zwinnych projektach IT – od organizacji procesów jakościowych. przez różne podejścia. aż po konkretne narzędzia i techniki wspierające zarządzanie jakością.

Na początku autorzy skupiają uwagę na kulturze organizacyjnej. jako niezbędnej podstawie do zbudowania ekosystemu zarządzania jakością w całej organizacji. Pokazują. co należy zrobić w przypadku konieczności zaplanowania i wdrożenia procesów zarządzania jakości w organizacji.

Następnie schodzą na poziom produktu i projektu. Kolejno omawiane zagadnienia poprowadzą Czytelnika przez cały proces wytwórczy. począwszy od pomysłu biznesowego. poprzez efektywne pr

25.2: https://woblink.com/ebook/hillary-clinton-kariera-polityczna-longin-pastusiak-133382u

Cena:


ISBN

9788380838796: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/gerappa-rafal-staromlynski-127697u

Cena:joanna chmielewska bibliografia, błekitna kropka, czasopismo medycyna pracy, stanisław matematyk krzyżówka, zabójstwo rogera, tak wymyślono chrześcijaństwo, biochemia harper pdf, full throttle solucja, islam pdf, tradycje rycerskie, przeszkody małżeńskie, kazinski, www.dfv.pl, baron cohen, narzedzia tytanow, budowa silnika samochodu, peter singer wyzwolenie zwierząt, sabrina 3, kręgosłup w stresie pdf, 4 typy osobowości test pdf, kosmos carl sagan, starożytni słowianie, audiobook latarnik, kto ukradł mój ser pdf…