Ognisty dylemat

Autor: Ewa Bauerfeind-Burkot

Dwoje nastolatków. Małgosia i Michał. dorasta w cieniu opowieści o tajemniczych Drągalach. którą często słyszeli w dzieciństwie od babci i dziadka. Trudno im jednak do końca uwierzyć w to. że fantastyczne stwory żyjące gdzieś w odległym świecie mogą być prawdziwe… Jak bardzo się mylą! Pewnego dnia zostaną wraz z rodzicami porwani do krainy ciemiężonej przez bezlitosnego władcę. który nie liczy się z nikim i z niczym. Czy wystarczy im odwagi. by stawić czoła oprawcy? Czy znajdą sprzymierzeńców w tej dziwnej krainie? Czy uda im się wrócić na ziemię i uratować innych porwanych?

To wciągająca. pełna szalonych przygód opowieść o przyjaźni. walce dobra ze złem. sile uczuć i… całkiem ludzkich kosmitach.

Nagle usłyszeliśmy głośny dźwięk. Początkowo

20: https://woblink.com/ebook/jak-przezyc-szkole-poradnik-nie-tylko-dla-rodzicow-mateusz-kadziolka-135083u

Cena:


Słowiańskie siedlisko. Dar Rzepki

Autor: Rzepiela Monika

Związek Dziewanny i Dobromira zakończył się tragicznie. Ukąszona przez jadowitą żmiję młoda żona i matka przed śmiercią łączy dłonie Rzepki i swego męża. wyrażając pragnienie. by się pobrali i zostali rodzicami małego Radosława. W niedługim czasie Rzepka rodzi bliźnięta – Milenę i Ludomira – które wychowują się razem z synem Dziewanny. 

Mijają lata i dzieci dorastają. Każde poznaje miłość i musi wybrać własną drogę. na której szczęście przeplata się z bólem. radość ze smutkiem. a nadzieja z rozpaczą. Taki już jest człowieczy los. że raz dobro. raz zło rozdaje. a bohaterom nie pozostaje nic innego. jak się podporządkować.

Napisana z epickim rozmachem powieść ukazuje świt nowych idei będących konsekwencją przyjęcia chrztu przez Mieszka I. Św

29.9: https://woblink.com/ebook/na-koniec-swiata-ewa-maja-mackowiak-137726u

Cena:


Życie na zamówienie. czyli espresso z cukrem

Autor: Wilczyńska Karolina

Miłka trafiła do ‚Kawiarenki za rogiem’ zupełnym przypadkiem. W pierwszej chwili poczuła się zniechęcona – mrukliwy barman i niemiła kelnerka nie nastrajali pozytywnie do tego miejsca. Wtedy jednak dziewczyna skosztowała pysznej herbaty jaśminowej w towarzystwie pewnej wróżki. poznała egzotycznego bluesmana Bogdana. a także zaprzyjaźniła się z kotem Włóczęgą.

 

No i stało się – Miłka zdecydowała się zostać w Kawiarence na dłużej. Co z tego wyniknie? Kobieta wciąż musi uporać się z prześladującym ją Rafałem. zmierzyć z rodzinną tajemnicą powierzoną jej przed śmiercią babci. a także przekonać się. jakie miejsce w jej życiu zajmie mały Franek.

 

‚Życie na zamówienie. czyli espresso z cukrem’ to opowieść pełna miłości. ważn

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 79


Piersi

Autor: Dr Kristi Funk

Rak piersi to najczęstsza przyczyna śmierci kobiet w wieku 20–59 lat.

Co ósma z nas w pewnym momencie będzie musiała stawić czoło tej chorobie.

Nie powinnaś mieć wątpliwości. czy to książka dla ciebie.

Jeśli jesteś zdrowa – dowiesz się. jak zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka piersi. Poznasz mity dotyczące tej choroby. na przykład że jest ona w pełni uwarunkowana genetycznie (według aktualnych badań tylko 5–10% zachorowań jest wynikiem dziedziczenia). Przekonasz się. że w dużym stopniu od twojego postępowania zależy. czy uda ci się ustrzec przed nowotworem.

Jeśli chorujesz – dowiesz się. jak przejść przez kolejne etapy choroby. nauczysz się prawidłowo analizować wyniki badań i poznasz dokładne opisy wszystkich dostępnych me

89: https://woblink.com/ebook/ekonomia-miedzynarodowa-tom-2-maurice-obstfeld-paul-r-krugman-marc-j-melitz-135659u

Cena: Paul R. Krugman


Ognisty dylemat

Autor: Ewa Bauerfeind-Burkot

Dwoje nastolatków. Małgosia i Michał. dorasta w cieniu opowieści o tajemniczych Drągalach. którą często słyszeli w dzieciństwie od babci i dziadka. Trudno im jednak do końca uwierzyć w to. że fantastyczne stwory żyjące gdzieś w odległym świecie mogą być prawdziwe… Jak bardzo się mylą! Pewnego dnia zostaną wraz z rodzicami porwani do krainy ciemiężonej przez bezlitosnego władcę. który nie liczy się z nikim i z niczym. Czy wystarczy im odwagi. by stawić czoła oprawcy? Czy znajdą sprzymierzeńców w tej dziwnej krainie? Czy uda im się wrócić na ziemię i uratować innych porwanych?

To wciągająca. pełna szalonych przygód opowieść o przyjaźni. walce dobra ze złem. sile uczuć i… całkiem ludzkich kosmitach.

Nagle usłyszeliśmy głośny dźwięk. Początkowo

20: https://woblink.com/ebook/jak-przezyc-szkole-poradnik-nie-tylko-dla-rodzicow-mateusz-kadziolka-135083u

Cena:biochemia harper, hex commander, pediatria kawalec pdf, osobowość na talerzu, dluga ziemia, remigiusz mróz oskarżenie pdf, baśń a bajka, sprawdziany matematyka, wściekły pies tochman, skrzynia władcy piorunów pdf, wypożyczalnia ebook, inteligencja emocjonalna książka, alfabet mafii odcinek 1, człowiek z nikąd, kolejne 365 dni chomikuj, preppy frazier, unde, słownik etymologiczny pdf, fc mikroekonomia, peter singer etyka praktyczna pdf, historia korei książka, olimpia stanisławek-sut, ślepnąc od świateł pdf, jedna rzecz książka, jerzy sikorski, krzysztof mucha…