ISBN

9788365778932: Wydawnictwo

Format

21.75: https://woblink.com/ebook/zgrzewka-pandory-pawel-przywara-125409u

Cena:


Więźniowie miłości

Autor: Grace Burrowes

Książę Christian Severn ma za sobą kilka strasznych lat we francuskiej niewoli. Przy życiu trzymało go jedynie pragnienie zemsty. Teraz jest wolny i gotowy wymierzyć swym wrogom własną sprawiedliwość.
Lecz spotkanie z hrabiną Gillian Greendale uświadamia mu. że są rzeczy ważniejsze niż zemsta…
Piękna Gillian ma za sobą kilka strasznych lat u boku brutalnego męża.
Spotkanie z Christianem budzi w niej zapomniane uczucia i nadzieję.
Lecz czy dwoje ludzi. którzy tyle wycierpieli. ma szanse na wspólną przyszłość? Zwłaszcza. że ktoś pragnie zniszczyć ich szczęście. I nie cofnie się przed niczym…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8


Miesięcznik ZNAK nr 757: Kochać. chronić. uprawiać

Autor: autor zbiorowy

Szacuje się. że co 20 min z powierzchni Ziemi znika jeden gatunek roślin lub zwierząt. często zanim jeszcze zdążyliśmy go poznać. Wymierają geny. gatunki oraz ekosystemy. a tym samym zanika bioróżnorodność. która odgrywa tak istotną rolę w utrzymaniu równowagi życia na zamieszkiwanej przez nas wszystkich planecie. Czy da się pogodzić postęp technologiczny z ochroną środowiska? W jakim stopniu nasze decyzje żywieniowe wpływają na zróżnicowanie gatunków? Jak docenić bioróżnorodność w swoim najbliższym otoczeniu?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 14.9


https://woblink.com/product-publication/download/126193/epub

1:

:

Cena:


Kim jest człowiek?

Autor: Abraham Joshua Heschel

Abraham Heschel w przystępny. lecz pozbawiony uproszczeń sposób pokazuje. że samo stawianie pytań o człowieczeństwo i cele ostateczne stanowi wartość – „tragedia człowieka współczesnego wynika z faktu. iż jest on bytem. który zapomniał o pytaniu: kim jest człowiek?”. Według niego nie doceniamy faktu. że zajmujemy szczególną pozycję w świecie. O istocie naszego bytu stanowi nie to. kim jesteśmy. ale to kim możemy być. a zatem nasza wyjątkowość polega na ciągłym stawaniu się i rozwijaniu świata wewnętrznego.

 

„Gdy pytamy o człowieka. problemem nie jest jego niepodważalna zwierzęcość. lecz zagadka. co właściwie on robi z powodu i pomimo swojej zwierzęcości. co robi z nią i co robi pomimo niej”.

Fragment książki

Kim jest człowiek?

 

„Seri

19.9: https://woblink.com/ebook/science-fiction-david-seed-adam-drozdowski-126444u

Cena:


ISBN

9788365853714: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/dziekuje-za-swinskie-oczy-gzyra-dariusz-127084u

Cena:biofizyka wybrane zagadnienia wraz z ćwiczeniami pdf, republika nieustanne tango, jerzy a. wlazło, redakcja merytoryczna, pałeczki nepera, assassin’s creed black flag skarby, egzorcysta numer, przystojny policjant, mur minecraft, napoleon wolański, jej orgazm najpierw pdf, mateusz żyła, przypadek czy przeznaczenie…