Mój ojciec. Paweł Jasienica

Autor: Beynar Ewa

Fascynujące losy Pawła Jasienicy. a właściwie Leona Beynara. mogłyby stać się kanwą nie jednej. ale wielu książek. Przedwojenne Grodno i Wilno. pasje turystyczne realizowane w Klubie Włóczęgów z takimi osobowościami jak Czesław Miłosz. Po wybuchu wojny konspiracja i przynależność do Związku Walki Zbrojnej. tajny uniwersytet powszechny organizowany wraz ze Stanisławem Stommą. następnie walka zbrojna w AK i w brygadzie Zygmunta Szendzielarza. czyli słynnego majora „Łupaszki”. A potem równie burzliwe losy w PRL pod czujnym okiem bezpieki. Może właśnie tak intensywne doświadczanie wydarzeń historycznych spowodowało. że Paweł Jasienica stał się jednym z najlepszych pisarzy zajmujących się polską historią.

Ewa Beynar. córka Pawła Jasienicy. zebrała w niniejszej książce mnó

27.9: https://woblink.com/ebook/dobra-noc-sabina-waszut-135152u

Cena:


Ocalić Isabel – część II

Autor: Diana Palmer

Paul Fiore wraca do Jacobsville jako agent FBI. Ma za zadanie odnaleźć sprawców morderstwa. w które może być zamieszany Darwin Grayling. miejscowy milioner.Paul został przydzielony do sprawy Graylinga. bowiem przed trzema laty był prywatnym ochroniarzem jego córki Isabel. Kiedy jednak Isabel zaczęła mu okazywać zainteresowanie. Paul postanowił odejść. Teraz czeka go bardzo trudne zadanie. Musi nie tylko przezwyciężyć zmowę milczenia panującą w miasteczku rządzonym przez Graylinga. ale też niechęć Isabel. której przed laty złamał serce…

Część druga.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


Algorytmy i struktury danych

Autor: Lech Banachowski

Jądrem informatyki jest algorytmika. a najważniejszym elementem procesu tworzenia dobrego programu komputerowego jest właściwy dobór algorytmów i struktur danych – szczególnie pod kątem ich wydajności.

Algorytmy i struktury danych są tematem jednego z podstawowych przedmiotów wykładanych na każdych studiach informatycznych. Książka została sprawdzona dydaktyczne na zajęciach prowadzonych ze studentami informatyki Uniwersytetu Warszawskiego. jak też wielu innych uczelni informatycznych w kraju.

Informacja o autorze/ redaktorze:

Autorzy są informatykami o uznanym w świecie dorobku naukowym. edukacyjnym i popularyzatorskim. W latach osiemdziesiątych XX wieku tworzyli podwaliny algorytmiki w Uniwersytecie

34.9: https://woblink.com/ebook/pulapka-nadopiekunczosci-julie-lythcott-haims-135837u

Cena:larry 7, battlefleet gothic armada poradnik, kaja puto, 365 książka pdf, rymowanki dla dzieci, andrzej milecki, automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych, twój weekend pdf, proste odcinki kąty-sprawdzian kl 4, anty rak, holden charakterystyka, egomaniac vi keeland pdf chomikuj, kubuś puchatek lektura klasa 2 testy, logistyka w biznesie, polswiatek, fizyka pdf, szpieg po angielsku, tygiel zła, wielki bazar złoto brayana pdf, lewandowska książka…