Czy słonie dają klapsy?

Autor: Marta Alicja Trzeciak

Lekarz weterynarii i popularyzatorka wiedzy przyrodniczej Marta Alicja Trzeciak z pasją odsłania kulisy niezwykłego świata zwierząt. przy okazji rozprawiając się z mitami na temat rodzicielstwa. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym:  czy zwierzęta karzą swoje dzieci.  czy matka jest z natury lepszym rodzicem niż ojciec.  czy płacz to próba zmanipulowania rodzica.  czy powinno się unikać noszenia dziecka na rękach. bo się „przyzwyczai”. nie wahaj się ani chwili i sięgnij po Czy słonie dają klapsy. Mogłoby się wydawać. że bycie rodzicem przypomina składanie mebli z Ikei: nic prostszego. o ile postępujesz zgodnie z instrukcją. A co. jeśli instrukcja się zgubiła. jest napisana w obcym języku albo ma wyłącznie stronę tytułową? W tej sytuacji większość rodziców – zarówno ludzkich. jak i zwierzęcych – musi zdać się na własne pomysły oraz intuicję. Obserwowanie sposobów wychowania stosowanych przez zwierzęta nie tylko dostarcza rozmaitych informacji na temat poszczególnych gatunków. lecz także potrafi nam wiele powiedzieć o nas samych. Oto skrząca się od ciekawostek książka o zwierzętach i ludziach. przy której nie raz się uśmiechniesz. a być może także zweryfikujesz pewne poglądy… Marta Alicja Trzeciak – dziennikarka naukowa i publicystka. z wykształcenia lekarz weterynarii. Fascynatka fizjologii środowiskowej oraz etologii. Prywatnie mama. zapalona rowerzystka i mól książkowy.

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.9


:

:

Cena:


Czy słonie dają klapsy?

Autor: Marta Alicja Trzeciak

Lekarz weterynarii i popularyzatorka wiedzy przyrodniczej Marta Alicja Trzeciak z pasją odsłania kulisy niezwykłego świata zwierząt. przy okazji rozprawiając się z mitami na temat rodzicielstwa. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym:  czy zwierzęta karzą swoje dzieci.  czy matka jest z natury lepszym rodzicem niż ojciec.  czy płacz to próba zmanipulowania rodzica.  czy powinno się unikać noszenia dziecka na rękach. bo się „przyzwyczai”. nie wahaj się ani chwili i sięgnij po Czy słonie dają klapsy. Mogłoby się wydawać. że bycie rodzicem przypomina składanie mebli z Ikei: nic prostszego. o ile postępujesz zgodnie z instrukcją. A co. jeśli instrukcja się zgubiła. jest napisana w obcym języku albo ma wyłącznie stronę tytułową? W tej sytuacji większość rodziców – zarówno ludzkich. jak i zwierzęcych – musi zdać się na własne pomysły oraz intuicję. Obserwowanie sposobów wychowania stosowanych przez zwierzęta nie tylko dostarcza rozmaitych informacji na temat poszczególnych gatunków. lecz także potrafi nam wiele powiedzieć o nas samych. Oto skrząca się od ciekawostek książka o zwierzętach i ludziach. przy której nie raz się uśmiechniesz. a być może także zweryfikujesz pewne poglądy… Marta Alicja Trzeciak – dziennikarka naukowa i publicystka. z wykształcenia lekarz weterynarii. Fascynatka fizjologii środowiskowej oraz etologii. Prywatnie mama. zapalona rowerzystka i mól książkowy.

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.9allah akbar, mięcho, dwunaste nie myśl że uciekniesz, marek ostrowski dziennikarz, peter v brett malowany człowiek, empiryk krzyżówka, dylemat pdf, mariusz maszkiewicz, płomien crossa pdf, biologia na czasie 1 sprawdziany pdf, szczerek siódemka, koniec wszystkiego, chłopi tom 2, dzieci z bullerbyn pdf za darmo, gender w polsce, szczęście diabła meghan march pdf, olgierd łukaszewicz seksmisja, prasa online, poezja dla dzieci, erotyk pdf, finanse publiczne współczesne ujęcie pdf…