Twórz własne gry komputerowe w Pythonie

Autor: Al Sweigart

Z książki Twórz własne gry komputerowe w Pythonie dowiesz się. jak tworzyć gry komputerowe w tym popularnym języku programowania. Nawet jeżeli jest to twoje pierwsze spotkanie z programowaniem.

Zaczniesz od klasycznych gier. takich jak Szubienica. Zgadywanka Liczbowa oraz Kółko i Krzyżyk. aby następnie zająć się pisaniem bardziej zaawansowanych programów: poszukiwania skarbów w trybie tekstowym i animowanej gry zręcznościowej z efektami dźwiękowymi. Jednocześnie poznasz najważniejsze pojęcia programistyczne i matematyczne. które pomogą ci wykonać kolejny krok w karierze programisty.

Analizując wnikliwie kod wszystkich prezentowanych gier zdobędziesz solidne podstawy nie tylko w Pythonie. ale również w dzie

:

Cena:


ISBN

9788380874978: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/coaching-o

Cena:


Urlopy wypoczynkowe – praktyczne rozliczenia

Autor: INFOR PL SA

Publikacja w praktyczny sposób wyjaśnia zasady ustalania prawa do urlopu wypoczynkowego i jego wymiaru oraz kwestie związane z wynagrodzeniem urlopowym i ekwiwalentem pieniężnym za urlop.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 19.9


ISBN

9788365781239: Wydawnictwo

Format

32.3: https://woblink.com/ebook/wylacznik-awaryjny-james-rollins-maria-gebicka-frac-30521u

Cena:


Dla Ciebie płonę

Autor: Abbi Glines

Namiętna dziewczyna i dwóch niebezpiecznych mężczyzn… Czy w świecie mafii miłość jest możliwa? Samolubna i bogata Nan ma wszystko oprócz wytęsknionej miłości. Jedyny facet. którego naprawdę kochała. wybrał jej przyrodnią siostrę Harlow… Poznając Majora. ma nadzieję. że to miłość na całe życie. Niestety. mężczyzna nie może i nie potrafi zaangażować się w trwały związek. Nan go intryguje. ale jest dla niego tylko źródłem informacji o psychopatycznym szefie mafii narkotykowej. Major nie może jej pokochać. musi ją wykorzystać… Rozczarowana dziewczyna wyjeżdża na szalony weekend do Vegas. Tam poznaje tajemniczego Gannona. Zafascynowana jego siłą i agresywną namiętnością. zaczyna wierzyć. że tym razem znalazła swoje szczęście. Jak potoczą się dalsze losy Nan? Którego z mężczyzn wybierze?

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9pudełko z marzeniami pdf, pochłania, stanisław lem cyberiada, siła pędu, justyna drzewicka niepowszedni, wojenna korona, heretycy diuny, laurelin paige pdf, sprawdzian matematyka klasa 4, sztumski j, król-duch, studia pedagogiczne. problemy społeczne, edukacyjne i artystyczne, karta badania logopedycznego, młyn do mumii chomikuj, audiobook do pobrania za darmo, piotr krysiak dziewczyny z dubaju, etymologiczny, matthew quick…