Szkocka przygoda

Autor: Julia London

Lady Daisy Bristol straciła męża i samotnie wychowuje syna. Jest zamożna. ale grozi jej utrata całego majątku. Aby go zachować. zgodnie z testamentem musi wkrótce wyjść za mąż.

Czas ucieka. a Daisy ma już dość natrętnych zalotników. którzy w Londynie nie odstępują jej na krok. Postanawia napisać do dawnego ukochanego. kapitana marynarki Spiveya. aby zaproponować spotkanie. Ma nadzieję. że ich uczucia odżyją. kiedy tylko się spotkają.

W oczekiwaniu na odpowiedź Daisy wyjeżdża do jednej ze swoich posiadłości w Szkocji.

Na miejscu poznaje intrygującego Caileana MacKenziego. Daisy i Cailean zbliżają się do siebie. a wkrótce zaczyna rodzić się między nimi poważniejsze uczucie. Wtedy w posiadłości Daisy niespodziewanie pojawia się kapitan Spivey…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 33


Sektor kolejowy w polityce transportowej Unii Europejskiej

Autor: Engelhardt Juliusz

Celem podstawowym książki jest prezentacja ewolucji modelu funkcjonowania unijnego sektora kolejowego od 1991 r. oraz ukazanie głównych cech i zasad tego modelu według stanu na koniec roku 2016.

Książka jest skierowana do bardzo szerokiego spektrum odbiorców. Mogą nimi być pracownicy sektora kolejowego – zarządcy infrastruktury kolejowej. przewoźnicy kolejowi. spedytorzy. a w szczególności kadra menedżerska tych przedsiębiorstw. Odrębną grupę stanowią pracownicy instytucji rządowych i samorządowych. kreujący i realizujący politykę transportową. a także pracownicy naukowi zajmujący się zagadnieniami polityki społeczno-gospodarczej. w tym transportowej. Trzecią. nie mniej ważną grupą czytelników są studenci wyższych uczelni. zwłaszcza

59: https://woblink.com/ebook/sektor-kolejowy-w-polityce-transportowej-unii-europejskiej-engelhardt-juliusz-133982u

Cena:


Kolacja z Sycylijczykiem

Autor: Susan Stephens

Sycylijczyk Luka Tebaldi odkrywa. że jego zmarły brat zapisał cały swój majątek pracującej w kasynie Jennifer Sanderson. Luka podejrzewa. że Jennifer zmanipulowała jego brata. Znajduje pretekst. by zabraćją na Sycylię i spróbować odzyskać rodzinną fortunę. Jednak inteligentna i pełna pasji Jennifer burzy porządek w sercu Luki…

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Dawid Janczyk. Moja spowiedź

Autor: Patryk Dobrowolski

Wielki talent.Rekordowy transfer. 

Nałóg. który zniszczył wszystko.

Świetny występ w młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie w 2007 roku pokazał. jak wielki drzemie w nim talent. Stawiano go w jednym szeregu z Sergio Agüero. chciały go u siebie Inter i Atlético. ale za rekordowe 4.2 miliony euro trafił do CSKA Moskwa. Stolica Rosji miała być trampoliną do wielkiej kariery Dawida Janczyka. Okazała się przekleństwem. które zapoczątkowało jego upadek…

„Moja spowiedź” to rozliczenie się z przeszłością jednego z największych talentów w historii polskiego futbolu. To opowieść o samotności. niewłaściwym towarzystwie. wizytach w najlepszych nocnych klubach. łatwych pieniądzach. braku cierpliwości. I o nałogu. który może rozpocząć się od jednego dr

:

Cena:


:

:

Cena:


Czego nie powiedziałam

Autor: Małgorzata Garkowska

W imię miłości

Jak grom z jasnego nieba. Tak wyglądało pierwsze spotkanie Emilii i Roberta. Ona. niepewna siebie młoda kobieta. i on. przebojowy mężczyzna. zaradny i zdecydowany. Wydaje się. że do pełni szczęścia niczego im nie brakuje. Albo prawie niczego…

Marzenie Roberta rodzi kłamstwo. kłamstwo budzi demony przeszłości. Emilia wraca wspomnieniami do czasów. gdy była nastolatką. Zakochaną nastolatką. Dla miłości gotową zrobić wszystko. Nie wiedziała jednak. jaką cenę przyjdzie jej za to zapłacić…

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 28zły nawyk konia, jak mówić żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły, chemia fizyczna pdf, uwolnijcie nas stąd, vaterland, joanna dobkowska, matka narcystyczna, podstawy organizacji i zarządzania stabryła pdf, transformacja gospodarki polski po 1989 roku prezentacja, co będzie miarą twojego życia, jennie lucas chomikuj, nowa tożsamość pdf, mieszczka, saga o lipowie, kroniki bane’a pdf, anna jędrzejowska grzegorz jędrzejowski, bliziński józef, stanisław ignacy witkiewicz książki, anoreksja pdf…