Dola aniołów

Autor: J.R. Ward

Rodzina Bradfordów należy do śmietanki społecznej. a produkowany przez nich bourbon stanowi produkt z najwyższej półki. Nad ich ogromną posiadłością i nad skomplikowanym życiem jej mieszkańców czuwa dyskretnie personel. który siłą rzeczy zostaje wplątany w sprawy swoich pracodawców – zwłaszcza kiedy okazuje się. że samobójstwo patriarchy coraz bardziej wygląda na morderstwo…

Podejrzanym może być każdy. ale najwięcej uwagi skupia na sobie Edward. najstarszy syn. Powszechnie wiadomo o animozjach między nim a jego ojcem. Podczas gdy policyjne dochodzenie przybiera na sile. on szuka zapomnienia w alkoholu. jak również w towarzystwie córki swojego dawnego stajennego mentora. Tymczasem przyszłość rodzinnych finansów leży w doskonale wypielęgnowanych dłoniach rywalki Bradfordów w interesach. marzącej o

29.9: https://woblink.com/ebook/na-gigancie-peter-may-jan-kabat-31184u

Cena:


ISBN

9788380835368: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/lzy-nocy-anna-rychter-31801u

Cena:


:

:

Cena:


Nieobecna

Autor: Sheena Kamal

Gotowa narazićżycie dla córki. której nigdy nie chciała urodzić. Nora chce być niewidzialna. Mieszka nielegalnie w cudzej piwnicy i nie ma przyjaciół. Ucieka przed przeszłością. doznała zbyt wiele zła i niewyobrażalnego okrucieństwa. by komukolwiek zaufać. Jeden telefon zmusza ją do wyjścia z ukrycia. Nora rusza na poszukiwanie zaginionej córki. którą piętnaście lat temu oddała do adopcji kilka minut po porodzie. Wpada na ślad rozgałęzionego spisku. odkrywa też. kto przed laty odarł ją z godności i skazał na śmierć. Decyduje się na samotną walkę z wpływowymi ludźmi. którzy stoją ponad prawem. 

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 19.99


Prawdzie w oczy

Autor: Leopold Trafny

„Prawdzie w oczy” Leopolda Trafnego to tomik poezji. to rymy z życia wzięte.

Autor zaprasza czytelnika do zadumy. namysłu. zastanowienia się. przeżycia. zakwestionowania lub dołączenia do niego. postawienia pytania. porady. Jest to manifest. ukazanie prawdy. życia. takim jakie było i jest. Prawdy w nim ukazane są bolesne. czasami nawet brutalne.

Czytając otwieramy oczy. nagle wszystko staje się jasne. Życie od zawsze było trudne. gorzkie. łzawe. ludzie dobrzy oddawali swą pracę. usługi i wiedzę za bezcen. a system prawno-moralny to niszczył. ale był wszechmocny.

Poeta opowiada jak funkcjonowało ludowładztwo. jakie były „cuda socjalizmu”. jak szliśmy drogami sprawiedliwości dochodząc do pustych półek i kolejek bardzo porannych i w

19: https://woblink.com/ebook/nocni-goscie-tadeusz-wodzicki-31805u

Cena:


Zakupy firmowe – rozliczenie VAT na przykładach

Autor: Marcin Jasiński

W publikacji na przykładach zostały przedstawione zasady rozliczeń zakupów które dokonuje większość podatników. Omówione są konkretne przykłady. Dlatego dowiemy się czy możemy odliczyć VAT m.in. od zakupu:

· biletów kolejowych i lotniczych.

· biletów za przejazd autostradą

· biletu za parking

· napraw i przeglądów samochodów

· okularów i soczewek dla pracowników

· poczęstunku dla pracowników i kontrahentów

· apteczek i szczepionek

· odzieży dla pracowników

· licencji prenumerat

· kart multisport. biletów do kina i teatru

posiłków regeneracyjnych. 

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 14.9chemia środowiska, wanda rutkiwicz, teoria adama smitha, dishonored solucja, wodecki, mroz ekstradycja, spowiedz hitlera pdf, bosak kropka nad i, obrońca jakiejś doktryny, zwiadowcy ebook, chciwość marc elsberg, teatr cytat, podstawy finansów pdf, joanna mizielińska, libra ibuk.pl, sarah mallory, śpiąca królewna charles perrault, amor fati, pan tadeusz tematyka, książki podobne do, paweł wołoszyn…