ISBN

9788380322820: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/kontener-marek-bienczyk-135262u

Cena:


Zdrowa dusza. Nowe metody autoterapii

Autor: Lesława N. Jaworowska

Autorka ujawnia. dlaczego to. czego nie akceptujemy. może rządzić naszym życiem oraz do czego może prowadzić wypieranie się swoich cech. Wyjaśnia. jak uzdrowić własne emocje i wykorzystać je do rozwiązywania problemów. w tym tych zdrowotnych. Prezentuje również przykłady ograniczających nas przekonań i sposoby pozbywania się każdego z nich.

Dzięki niej możesz wykorzystać sprawdzoną technikę osiągania samoakceptacji. wybaczania samemu sobie oraz uwalniania się od cierpienia. Poznasz wpływ czakr na poszczególne narządy oraz dowiesz się. które wydarzenia mogły zakłócić przepływ energii w centrach energetycznych. Zamieszczona w książce ankieta umożliwi Ci wykonanie diagnozy własnych problemów i rozpoczęcie pracy nad nimi.

W: https://woblink.com/ebook/manifest-wolnosci-prokopiuk-jerzy-136192u

Cena:


ISBN

9788381194617: Wydawnictwo

Format

3: https://woblink.com/ebook/wskazania-zolnierskie-waclaw-sieroszewski-137476u

Cena:


Ocalić Isabel – część II

Autor: Diana Palmer

Paul Fiore wraca do Jacobsville jako agent FBI. Ma za zadanie odnaleźć sprawców morderstwa. w które może być zamieszany Darwin Grayling. miejscowy milioner.Paul został przydzielony do sprawy Graylinga. bowiem przed trzema laty był prywatnym ochroniarzem jego córki Isabel. Kiedy jednak Isabel zaczęła mu okazywać zainteresowanie. Paul postanowił odejść. Teraz czeka go bardzo trudne zadanie. Musi nie tylko przezwyciężyć zmowę milczenia panującą w miasteczku rządzonym przez Graylinga. ale też niechęć Isabel. której przed laty złamał serce…

Część druga.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


Możesz wyleczyć choroby autoimmunologiczne. Samodzielna profilaktyka i leczenie

Autor: Myers Amy

Na schorzenia autoagresywne cierpi ponad 90% ludzkiej populacji. Teraz istnieje na nie sprawdzony sposób! Autorka przedstawia metodę umożliwiającą cofnięcie skutków licznych chorób. włączając w to alergie. nadwagę. astmę. schorzenia układu krążenia. fibromialgię. toczeń. zespół jelita drażliwego. przewlekłe bóle głowy i przewlekłe zapalenie tarczycy (choroba Hashimoto). Z tej książki dowiesz się. jak wyeliminować z diety toksyczne produkty mogące powodować powstawanie stanów zapalnych i zaburzać pracę układu trawiennego. W ich miejsce wprowadzisz pokarmy sprzyjające odbudowie organizmu. Zidentyfikujesz toksyny w swoim otoczeniu i produktach codziennego użytku. pokonasz trudne do wykrycia infekcje i zminimalizujesz szkodliwe oddziaływanie stres

24.9: https://woblink.com/ebook/krwawy-ksiezyc-k-c-hiddenstorm-136768u

Cena:


ISBN

9788381470629: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/wedrowka-anamaru-i-inne-opowiadania-tomasz-mroczkowski-138371u

Cena:



zarządzanie w ochronie zdrowia pdf, droga szamana etap 4, mankell szwedzkie kalosze, fraszka na nabożną interpretacja, żony dżihadystów, wiedźmin audiobook, takie czasy, biblioteka on line, baśniobór ebook, jerzy sobolewski, dziewczęta z auschwitz książka, marian morawski, entj, księga m, śmierć w amazonii, psychopatologia pdf, ksiazka gra o tron, traktat o szczęściu, andrzej jakubiec, humoreski z teki worszyłły…