Zakochani w Rzymie

Autor: Melanie Milburne

Dzisiaj już nie wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. ale pobyt w Wiecznym Mieście nadal rozpala wyobraźnię. Stare mury od wieków wsłuchują się w szept kochanków. widziały wiele. ale przecież każda miłość jest pierwsza…

Rzymskie wakacje

Emily Sinclair. przebywając służbowo w Rzymie. przekonuje się. że miasto słusznie słynie z nieznośnych upałów i uwodzicielskich mężczyzn. Ulega urokowi przypadkowo poznanego Giovanniego. który jest nie tylko przystojny. ale też bardzo tajemniczy. Trudno się w nim nie zakochać. jednak Emily obawia się. że będzie dla niego tylko przygodą na jedną noc.

Upojny miesiąc w Rzymie

Słynny architekt Emilio Andreoni oskarżył narzeczoną o zdradę i w ostatniej chwili odwołał ślub. Nigdy nie dał jej

28.99: https://woblink.com/ebook/replika-lauren-oliver-30931u

Cena:


Wyraj

Autor: Bartosz Suwiński

‚Wyraj’ to niezwykły zapis widzenia. patrzenia. oglądania i powidoków. uważnej obserwacji przyrody. natury. krain lasów. bagien. nadjeziornych krajobrazów. przyrzecznych brzegów. gdzie ludzkie stopy wytrwale błądzą bez celu. Bez celu? A może celem jest patrzenie samo w sobie. takie wniknięcie w oglądaną przestrzeń. że człowiek sam staje się przestrzenią. staje się ruczajem. rowem. drzewem. trawą. zbożami. makami. chabrami. młodą kukurydzą – słowem. tym wszystkim. co widzi i w siebie bierze. Bohater wierszy stoi wystawiony na wiatr tej odwiecznej i pięknej materii. która – jak śpiewa Bob Dylan – „niesie odpowiedź”. W poetyckim świecie Bartosza Suwińskiego natura jest królową form; autor naśladuje ją przez medytacyjną obserwację i przenosi na karty tomu. Dlatego jego sztuka to labo

27.9: https://woblink.com/ebook/nie-podchodz-blizej-katarzyna-misiolek-30896u

Cena:


:

:

Cena:


Wybieram Rzym

Autor: Caitlin Crews

Po śmierci Gianniego Castellego firmę przejmują jego synowie. Rafael i Luka. jednak zgodnie z wolą zmarłego wpływ na rodzinny biznes ma mieć również jego żona – Kathryn. Luka nienawidzi jej od dnia. w którym dwa lata temu po raz pierwszy ją zobaczył. Chciałby się jej jak najszybciej pozbyć. lecz Kathryn nie zamierza pozwolić się odsunąć. Na nieszczęście dla Luki na swoje miejsce pracy w rodzinnej firmie wybiera oddział w Rzymie. którym właśnie on zarządza…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Pamiętnik ze starej szafy

Autor: Patrycja May

Zabawna opowieść o dorastaniu młodej. zakompleksionej dziewczyny w czasach chylącego się ku upadkowi socjalizmu i początkach wolnej Polski. Zwariowana rodzina. nieobliczalni przyjaciele. a wreszcie proza życia przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. widziana oczami młodości. gdzie wzniosłość przemian przegrywa z drapieżną chęcią przeżycia przygody. Historie czwórki przyjaciół wkraczających w dorosłe życie. szalonego dziadka Staśka i ciotek: Felicji. której największym pragnieniem jest powtórne zamążpójście. i Amelii – despotki wzbudzającej strach całej rodziny. Dawka śmiechu gwarantowana.

Wydawnictwo: Videograf

Cena: 20.9


Tysiąc spokojnych miast

Autor: Jerzy Pilch

Entuzjastycznie przyjęta powieść Jerzego Pilcha – pełna literackich odniesień. ironii. melancholii. a przede wszystkim groteski. w której dzieciństwo zderza się z siermiężną rzeczywistością. a liryczne opowieści z wątkiem sensacyjnym.

Jest upalne lato 1963 roku. tajemnicze letniczki morfinistki taszczą w głąb lasów babilońską kołdrę. Jerzyk podąża śladem swojej pierwszej miłości. wiecznie pijany pan Trąba snuje domysły o jasności jako atrybucie Szatana. Arcymajster Swaczyna okazuje się „najbogatszym człowiekiem świata”. W tym czasie naczelnik poczty oraz pan Trąba w towarzystwie Jerzyka planują zamach na I sekretarza Władysława Gomułkę za pomocą chińskiej kuszy. w końcu zamachowcy docierają do stolicy i stają przed oknem I sekretarza…

„Jeśli śmiech jest najlepszym lekarstwem. to szczęśliwi czytelnicy tej wspaniałej książki z pewnością cieszyć się będą doskonałym zdrowiem aż do końca swych dni” – komplementował powieść amerykański recenzent magazynu „Kirkus Reviews”.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 27repetytorium gimnazjalisty biologia pdf, moj zawodnik pdf, patologie społeczne pdf, vege viva, mankell szwedzkie kalosze, audiobook chłopi, igor brejdygant szadź, historia marksizmu, toksykologia współczesna seńczuk pdf, tomasz białoszewski, opowiadania erotyczn3, wedrujaca ziemia, trening schultza, państwo islamskie flaga, ostafi, magiczne drzewo pojedynek, pan tadeusz wypracowanie…