ISBN

9788380875906: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/autobus-energii-jon-gordon-126574u

Cena:


Wakacje na Karaibach

Autor: Penny Jordan

Tamara po raz pierwszy wyjechała na wakacje bez narzeczonego. Wymarzony wyjazd zamienił się w koszmar. kiedy podczas wycieczki po karaibskiej dżungli została uprowadzona przez terrorystów. Wśród porwanych był także Zach Fletcher. były wojskowy. który szybko zorganizował ucieczkę. Dramatyczne doświadczenia zbliżyły do siebie Tamarę i Zacha. którzy przed rozstaniem spędzili razem namiętną noc. Po powrocie do Anglii Tamara ma zamiar zerwać zaręczyny. Narzeczony prosi ją jednak o ostatni wspólny weekend u jego rodziców. Sytuacja komplikuje się. kiedy na miejscu spotyka Zacha… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99biblioteki internetowe, robert bonek, organiściak, cesarz meksyku, grzegorz studnicki, michael fleischer, roxie rivera, naturalne związki organiczne kołodziejczyk pdf, bandyci i celebryci pdf, tara pammi, marketing usług, mróz remigiusz nieodnaleziona, interpretacja do gór i lasów, ostatnie życzenie epub, mity słowiańskie pdf…