Mity pracy

Autor: Adrian Furnham

To nie jest zwykła książka o pracy.

Osiem godzin dziennie i pięć dni w tygodniu. co daje nam – jeśli akurat nie przydarzą się nadgodziny – 40 godzin tygodniowo. I tak przez większą część roku. Praca to jedna z najważniejszych. a na pewno najbardziej czasochłonnych. rzeczy w naszym życiu. Mimo to chyba każdy odniósł kiedyś wrażenie. że z jego firmą coś jest nie tak…

Mity pracy to kolejna. obok Mitów zarządzania i Mitów PR-u. książka. której autorzy mierzą się z błędnymi wyobrażeniami i stereotypami – tym razem na temat miejsc pracy. Ian MacRae. który prowadzi konsultacje psychologiczne dla firm. oraz Adrian Furnam. profesor łączący obszary psychologii i zarządzania. przyglądają się powszechnym nieporozumieniom. które uniemożliwiają przeds

https://woblink.com/product-publication/download/136140/epub: 1

Cena:


W tajnej służbie

Autor: Kacper Śledziński

Prawdziwa walka toczy się w ukryciu. często na terytorium wroga. na długo przed wypowiedzeniem wojny.

Polski superszpieg dostaje się na berlińskie salony. uwodzi żonę niemieckiego generała i już w 1929 roku wykrada tajne plany wojny z Polską.

Genialni matematycy łamią szyfry Enigmy. czym wprawiają w zdumienie zachodnich aliantów.

Polscy kontrwywiadowcy przechwytują niemiecką korespondencję i poznają sekrety III Rzeszy.

Historia zmagań wywiadu II RP ze służbami III Rzeszy i Związku Radzieckiego obfituje w przykłady spektakularnych sukcesów i bolesnych porażek . To także opowieść o niezwykłych ludziach: oficerach polskiego wywiadu. szpiegach. podwójnych agentach. specjalistach od łamania szyfrów.

Jak wyglądały kulisy tajnych operacji? Kim był najsk

31: https://woblink.com/ebook/bezwlad-grzegorz-kapla-135621u

Cena:


Wzmocnij jelita

Autor: Marek Zaremba

JELITA TO NASZ DRUGI MÓZG!

ODBUDUJ MIKROFLORĘ JELIT

I ODZYSKAJ RÓWNOWAGĘ EMOCJONALN!

Stosując odpowiednią dietę. oczyścisz jelita. wzmocnisz swoją odporność i ochronisz swój organizm przed alergiami. cukrzycą. otyłością i chorobami autoimmunologicznymi. Jednak to nie wszystko. Wzmacniając jelita. zwiększysz produkcję hormonów szczęścia. pokonasz przygnębienie i mgłę mózgową. poprawisz koncentrację umysłową i wspomożesz leczenie depresji.

Czy zdarza Ci się zajadać stres?

Czy słodyczami poprawiasz sobie nastrój?

Jeśli tak. ta książka jest dla ciebie!

Autor Jaglanego detoksu oraz Zatrzymaj Hashimoto na podstawie własnego doświadczenia i wieloletniej praktyki przystępnie podpowiada. jak żyć. aby odzyskać sens i radość życia!

Dowiesz się. jak wzmocnić s

49.4: https://woblink.com/ebook/potega-pozytywnego-myslenia-przeslania-na-kazdy-dzien-fox-emmet-136139u

Cena:


:

:

Cena:


Medyczne śledztwa. Rozpoznanie schorzeń trudnych do zdiagnozowania

Autor: Jürgen Schäfer

Odkryj sekrety najlepszego lekarza roku 2013. Uzyskasz wiedzę niezbędną do zdiagnozowania boreliozy i poznasz skutki nadużywania leków. Dowiesz się. co mogą oznaczać trudności z oddychaniem. poznasz problemy wynikające z zepsutego korzenia zębowego. jak również wyczytasz wiele dodatkowych informacji z barwy krwi czy ciężkiego porodu. Rozpoznasz niedoczynność gruczołów przytarczycowych i bagatelizowany zespół bezdechu sennego. jak również lamblie. zespół wędrującej nerki czy zatrucie kobaltem. Dzięki opisanym w książce przypadkom znajdziesz nieoczywistą przyczynę nękających Cię dolegliwości i zamiast biegać od lekarza do lekarza. wybierzesz specjalistę gwarantującego szybkie i skuteczne wyzdrowienie. Prawdziwe znaczenie niejasnych objawów!

:

Cena:na pięciolinii krzyżówka, marek jeziński, magnetyzm test, dacyszyn katarzyna, księga psalmów pdf, matematyka dla studentów politechnik pdf, fizjologia człowieka z elementami fizjologii stosowanej i klinicznej, o szczęściu tatarkiewicz, rewolucja six sigma, nowy porzadek swiata, maciej raś, vi poradnik, powinowactwo biologia, siostry bernard minier, zdobyć to co tak ulotne, administracja zespolona definicja, jak zdobyc faceta, podstawy fizyki halliday tom 3 pdf, dagmara lewicka, koncepcja lalonda, był nim sofokles, wydawnictwo wnt, apokryfy pdf, sprawozdawczość finansowa pdf, juzef wybicki, jacek woźniak, książki do nauki angielskiego pdf, ziele na kraterze książka, poważna sprawa…